Tpao Genel Müdürü Uysal: Hedeflerimiz Büyük, Petrol Arama ve Üretim Çalışmaları Hız Kazandı

Ankara Evden Eve Nakliyat - Ankara Şehirler Arası Nakliyat - Ankara Sigortalı Taşımacılık - Ankara Asansörlü Taşımacılık - Ankara Eşya Depolama - İlden İle Nakliyat Ankara 0 (312) 276 75 93

Tpao Genel Müdürü Uysal: Hedeflerimiz Büyük, Petrol Arama ve Üretim Çalışmaları Hız Kazandı

16 Temmuz 2018 Aktepe Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Asansörlü Taşımacılık Evden Eve Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat Nakliyat Nakliyat Hakkında Herşey Online Nakliyat Evi Özel Eşya Taşıma Taşınma Taşınma Planı 0
Tpao Genel Müdürü Uysal: Hedeflerimiz Büyük, Petrol Arama ve Üretim Çalışmaları Hız Kazandı

 

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) Genel Müdürü Mehmet Uysal, hedeflerinin büyük olduğunu belirterek, “Özellikle petrol arama ve üretimine yönelik çalışmalarımız hız kazandı. TPAO petrol sahalarında yeni damarlardan petrol arama çalışmalarına tam hız verdik” dedi.

TPAO Genel Müdürü Mehmet Uysal, Batman’da İ.Ş.M. Eko Mühendislik tarafından yaptırılan İkmal Başmühendislik binası ile Bakım Onarım Nakliyat Başmühendislik binasının açılışını gerçekleştirdi.

Açılışlarda, Genel Müdür Mehmet Uysal, Genel Müdür Muavini Murat Altıparmak, Adıyaman Bölge Müdürü Besin Tibuk ve Batman Bölge Müdür Vekili Erdal Coşkun ile çok sayıda yetkili hazır bulundu. Hizmete açılan 860 metrekare alan üzeri ve 2 kattan oluşan Bakım Onarım Başmühendisliği ile 50 yıllık eski binanın yerine yeni yapılan 2 katlı ve 60 personelin çalışacağı İkmal Baş Mühendisliği idare binasını gezen Mehmet Uysal, Bölge Müdür Vekili Erdal Coşkun’dan bilgi aldı.

Yapılan her iki binayı çok beğenen TPAO Genel Müdürü Mehmet Uysal, Erdal Coşkun ve personele teşekkür ederek, “Hedefimiz büyük. Özellikle petrol arama ve üretimine yönelik çalışmalarımız hız kazandı. TPAO petrol sahalarında yeni damarlardan petrol arama çalışmalarına tam hız verdik” dedi. 3 gün Batman’da kalacak olan Uysal, koordinasyon kurulu toplantısı ve TPAO tarafından düzenlenecek bahar şenliğine katıldıktan sonra Ankara’ya dönecek.

(CİHAN)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button