Ekonomiden Kısa Kısa

Ankara Evden Eve Nakliyat - Ankara Şehirler Arası Nakliyat - Ankara Sigortalı Taşımacılık - Ankara Asansörlü Taşımacılık - Ankara Eşya Depolama - İlden İle Nakliyat Ankara 0 (312) 276 75 93

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Ekonomiden Kısa Kısa

16 Temmuz 2018 Aktepe Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Asansörlü Taşımacılık Evden Eve Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat Nakliyat Nakliyat Hakkında Herşey Online Nakliyat Evi Özel Eşya Taşıma Taşınma Taşınma Planı 0

 

Şangay’da EXPO incelemesi

ÇİN Halk Cumhuriyeti’ne 9 – 15 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen İş ve İnceleme Gezisi kapsamında İzmir Heyeti, Şangay EXPO 2010’un düzenleneceği alanda incelemelerde bulundu. İzmir Valisi Cahit Kıraç ve İzmir Ticaret Odası (İTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, Şangay’daki çalışmaların son derece etkileyici olduğunu belirterek, 2020 yılında düzenlenecek olan EXPO’ya İzmir olarak aday olmaktan geri durulmaması gerektiğini söylediler.

İzmir Valisi Cahit Kıraç başkanlığındaki İzmir Heyeti, Pekin, Nanjing ve Wuhan’daki görüşmelerinden sonra Şangay şehrine geçerek, EXPO 2010 Şangay yöneticileri ile bir araya geldi. İzmir Heyeti’nin Çin Gezisi’ndeki son durağı ise Uzakdoğu’nun yıldız kentlerinden olan Hong Kong oldu. Hong Kong Özel İdare Bölgesi Yöneticisi Donald Tsang’a, Vali Cahit Kıraç, İzmir hakkında bilgi verdi.

Çakmaktepe listede

ALİAĞA Çakmaktepe Enerji Üretim AŞ, faaliyetinin ilk yılında 1.7 milyon TL ile kurumlar vergisi rekortmenleri listesinde 37. sırada yer aldı. Aliağa Organize Sanayi Bölgesi’nde (ALOSBİ) bulunan şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Atıl Akkan, “Daha ilk yılımızda aldığımız bu sonuç başarıdır. 152 işadamının ortaklığıyla kurulan şirketimiz çalışmalarını hızla sürdürüyor. 2009’u yatırım yılı olarak kabul ettik.” diye konuştu.

Model tanıtımı

Otomotİv sektöründe 33 yıllık deneyim sahibi Muzaffer Çamkıran’ın sahibi olduğu Çamkıranlar Renault Plaza, yeni modellerini tanıttı. Alsancak Şehitler Caddesi üzerinde hizmet veren Çamkıranlar Renault Plaza’nın tanıtımını gerçekleştirdiği Renault’un son gözde otomobilleri Megane Coupe, Megane Hatchback ve Laguna Coupe büyük ilgi gördü. İzmirli oto severlerin katıldığı tanıtım kokteylinde Çamkıranlar servis indirimini de duyurdu. “Çamkıranlar servisine gelenler tatile güvenle gidiyor” sloganı ile yüzde 25 indirim ve altı taksit fırsatı sunuyor.

Atık yağ avcıları

ÜLKE genelinde 10 bin noktada atık yağların toplanıp biyodizele dönüştürülmesi için uğraş veren Ulusal Bitkisel Atık Yağ Toplama ve Nakliyat Ltd. Şti., Muğla’nın Bodrum İlçesi’nde de faaliyetlerini sürdürüyor. Ezici Yağ Sanayi Biyodizel A.Ş. ve Doğal Hayatı Koruma Vakf’yla işbirliği içinde çalışan Ulusal Bitkisel Atık Yağ Toplama ve Nakliyat Ltd. Şti., Mövenpick Bodrum Oteli’den biriktirilen atık yağları teslim aldı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button