Nakliyat Sektörü Sıkça Sorulan Sorular

Evden Eve Nakliyat - Şehirler Arası Nakliyat - Sigortalı Taşımacılık - Asansörlü Taşımacılık - Eşya Depolama - 0 (312) 276 75 93

Nakliyat Sektörü Sıkça Sorulan Sorular

23 Haziran 2018 Ankara Evden Eve Nakliyat Asansörlü nakliyat hizmeti veriyor musunuz Asansörlü Taşımacılık Evden Eve Nakliyat Evden eve nakliyat kaç kişiyle yapılmaktadır Firmanıza Neden Güveneyim Hangi tür nakliye işlerini alıyorsunuz İstanbul Evden Eve Nakliyat Nakliyat Nakliyat Hakkında Herşey Nakliyat Sektörü Sıkça Sorulan Sorular Nakliyat Sistemi Nasıl Çalışır Nakliyat Sisteminin Avantajları Nelerdir Nakliyat Sıkça Sorulan Sorular Nakliyat Süreniz Ne Kadardır Nakliye Sektörü Sıkça Sorulan Sorular Online Nakliyat Evi Özel Eşya Taşıma Taşınma Taşınma Planı 0
Taşıma/nakliyat işlemi için karşılaştığımız sıkça müşterilerimizce sıkça sorular ve bunlara verilecek yanıtlar nelerdir?

 

A. FİRMAMIZ

 1. Hizmetinizden yararlanabilmek için üyeliğe ihtiyaç var mı?

Hizmetlerimizden yararlanabilmeniz için herhangi bir üyelik koşulu gerekmemektedir, yapmanız gereken tek şey https://onlinenakliyatevi.com/#contact-4 iletişim adresimizden bize ulaşmak.

 1. Nasıl iletişim kurulur?
 • 0312 276 75 33 numaralı sabit hat,
 • 0538 373 7460 numaralı WP destekli iletişim hattı
 • iletişim@onlinenakliyatevi.com mail hattından bizlere ulaşabilirsiniz.
 1. Nakliyat Sistemi Nasıl Çalışır?

Firmamızın iletişim sorumlularına ulaştığınız vakit sizinle kontak kurulur, gerekli bilgilendirmeler yapılır, eşya durumunuzun niteliğine ve niceliğine göre, taşıma mesafesine göz önünde bulundurularak bir fiyat teklifi verilir. Anlaşma sağlandığında tarih belirlenir, nakliye/taşıma işinin detayları konuşulur, firmamızın profesyonel çalışanları tarafından bir taşıma planı oluşturulur.  İşlemlerin bu kadar teferruatlı görünmesi gözünüzü korkutmasın bu süreç çalışanlarımız tarafından sizin istekleriniz doğrultusunda ve desteklerinizle en kısa sürede halledilir yapılan işlemlerin tamamı siz değerli müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet sunabilmek içindir.

 1. Nakliyat Sisteminin Avantajları Nelerdir?

Hızlı, güvenilir, müşterilerin ekonomik düzeyini zorlamayan bir sistemdir. Eşyalarınız ve işinizi emin ellere emanet ediyorsunuz.

 1. Firmanıza Neden Güveneyim?

Bunca yıllık deneyimimiz ve çalışma disiplinimiz ile sektörde zirvedeyiz denilebilir. Bundan önce yaptığımız işlerle müşterilerimizin güvenini boşa çıkarmayarak onlara sunulabilecek olan en kaliteli hizmeti sunduk.  Sitemizde yer alan müşteri görüş ve yorumları kısmından bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

B. NAKLİYAT

 1. Nakliyat Süreniz Ne Kadardır?

Taşınacak eşya ve taşıma türüne göre değişiklik gösterebilir bu süreç ancak profesyonel  olarak çalışan  ekip arkadaşlarımız ile mümkün olan en kısa süre içerisinde taşınmanız sağlanmış olacak ve nakliye işleminiz gerçekleşecek.

 1. Asansörlü nakliyat hizmeti veriyor musunuz?

Evet asansörlü nakliyat hizmetimiz vardır.

 1. Hangi tür nakliye işlerini alıyorsunuz?

Evden eve nakliyat                     Şehirlerarası nakliyat

Asansörlü taşımacılık                 Sigortalı taşımacılık

Eşya depolama                           Şehiriçi taşımacılık

Ücretsiz ekspertiz                       Ofis-Büro taşımacılığı

Tekstil taşımacılığı                     Dershane taşımacılığı

Kurumsal şirket taşıma              Banka taşımacılığı

Depo nakliyat                             Mağaza nakliyatı

Hastane nakliyatı                            Fabrika nakliyatı

Parça eşya nakliyatı                   Fuar nakliyatı

Uluslararası nakliyat                  Para kasası nakliyatı

Piyano/Tablo taşımacılığı          Villa taşımacılığı

Otomobil taşımacılığı                Ağır yük taşımacılığı

Lojistik/depolama                      Kurumsal nakliyat

 1. Araçlarınız yeterli donanım ve teknolojiye sahip mi?

Araçlarımız her türlü taşıma için uygundur. Son teknolojiye sahip araçlar ile taşıma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

 1. Taşıma sırasında meydana gelecek hasarı kim karşılar?

Sigorta karşılamaktadır.

 1. Taşıma işlemi öncesi rezervasyon yaptırmalıyız?

Herhangi bir rezervasyon işlemine ihtiyaç duyulmaz. Firmamız siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermektedir.

 1. Evden eve nakliyat kaç kişiyle yapılmaktadır?

Evden eve nakliyat işi ve araç kapasitesine göre 4,5 veya 6 kişi ile yapılır. Tabi nakliye edilecek eşyaların durumu ve kapasitesine göre bu sayı artış gösterebilir.

C. FİYAT

 1. Evden Eve Taşıma Fiyatını Belirleyen Unsurlar Nelerdir?

Evden eve taşınmanın maliyeti taşıma mesafesi, taşınacak eşyanın miktarı/hacmine, eşyanın hassaslığına, binalardaki kat sayısına, taşımanın asansörlü veya asansörsüz oluşu yani asansör kullanım durumuna göre değişmektedir.

 1. Sektörde Neden Bu Kadar Farklı Fiyat Teklifleri Karşımıza Çıkıyor?

Küçük şehirlerdeki firmalar daha ucuz olabiliyor. Bir de şuna dikkat edilmeli ki; her pahalı taşıyan nakliyat şirketi, kaliteli evden eve nakliyat firması olduğu anlamına gelmemektedir. Önemli olan taşıyıcı şirketin hangi standartlarda/kalitede taşıma yaptığıdır. Her firma kaliteli olduğunu iddia eder. Firmanın yaptığı ambalajlama malzemelerinden tutun, çalışanların titizliği/dikkati/hızı her şeyi seçim durumunu değiştirir. Haliyle verilen kalitede değişir bu doğrultuda fiyatlar değişecektir.

 1. Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Hesaplanıyor?

Taşınacak eşya, taşıma türü ve mesafeye göre değişiklik göstermektedir.  Firmamız mümkün olan en kısa süre içerisinde nakliye işleminizi tamamlar.

 1. Hafta sonu ile hafta içi taşıma fiyatları farklı mıdır?

Resmi tatiller dışında hafta içi ve hafta sonu fiyatlarımız aynıdır.

D. ÖDEME

 1. Fiyat konusunda bir pazarlık yapılır mı?

Pazarlık yapılması mümkün değildir.

 1. Ödeme yapmak için güvenli bir sisteminiz var mı? Ödeme yaparken nasıl güveneceğiz?

Firma olarak bunca yıllık tecrübemiz/deneyimlerimiz doğrultusunda ve kalitemize bağlı gelişmekte olan bir bünyeyiz. Kadrosunda bulunan işinde uzmanlaşmış çalışanları ve yaptığı nakliye işleriyle ile içinde bulunduğumuz sektörün ileri gelen firmalarından biri olmuş bulunmaktayız. Yani kısaca içiniz rahat olsun…

 1. Ödemeyi nasıl yapıyoruz?

Havale/EFT sistemiyle istediğiniz banka üzerinden hesaplarımıza para transferi yapabilirsiniz. Transfer Wise sistemi üzerinden de kredi kartı ile ödeme seçeneği mevcuttur. Firmamız bünyesinde siz değerli müşterilerimiz için çeşitli olanak ve imkanlarda ödeme seçenekleri sunmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Whatsapp'tan Ulaşın