Toshiba’dan En Hızlı Sd Kart!

Ankara Evden Eve Nakliyat - Ankara Şehirler Arası Nakliyat - Ankara Sigortalı Taşımacılık - Ankara Asansörlü Taşımacılık - Ankara Eşya Depolama - İlden İle Nakliyat Ankara 0 (312) 276 75 93

Toshiba’dan En Hızlı Sd Kart!

9 Temmuz 2018 Aktepe Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Asansörlü Taşımacılık Evden Eve Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat Nakliyat Nakliyat Hakkında Herşey Online Nakliyat Evi Özel Eşya Taşıma Taşınma Taşınma Planı 0
Toshiba'dan En Hızlı Sd Kart!

 

Toshiba Electronics Europe TEE dünyanın en süratli SD formatlı hafıza kartının ilk partilerini perakende kanalına sevk ettiğine söyledi. 64GB SDXC eXtra Capacity – ekstra kapasiteli mahsul Net PC’lerle kullanmak için ideal ve saniyede 60Mb’a kadar okuma, 35Mb’a kadar da yazma süratine sahip.

Toshiba’nın 64GB SDXC kartı yüksek bilgi hacimlerini süratle aktarmanın hayati ehemmiyet taşıdığı uygulamalar için taşınabilir hafıza sunuyor. Bu cins uygulamalara dijital resim aygıtlarıyla yüksek süratli aralıksız çekim ve dijital video kameralarla yüksek çözünürlüklü kayıt dahil. Kartı kullananlar misalin 2.4GB video bilgisini 70 saniye gibi kısa bir zamanda indirebilecek.

Yeni SDXC kartı saniyede 104Mb’a kadar bilgi süratlerini kaldırabilen, ultra yüksek süratli UHS104 arayüzü ile geçimli ilk mahsul. UHS104, SD Birliği’nin Hafıza Kartı Standardı Versiyon 3.00’te yer alan azami standart. Toshiba bu gidişatı yansıtan bir biçimde SDXC kartı üzerinde yeni marka logosu Premiugate’i kullanıyor.

Toshiba’nın geniş hafıza dizisindeki başka mahsuller gibi, SDXC kartı da çevredostu bir karton ambalaj içinde sunuluyor. Bu yeni ambalajlar ananesel blister ambalajlara mukayeseyle %60’a varan oranlarda daha az plastik kapsıyor. Ayrıca, karton esaslı ambalajlar, daha az yer kapladıkları ve daha hafif oldukları için, depolama ve nakliyat açısından da daha büyük faallik ve tasarruf sunuyor.

Basın ilanından derlenmiştir

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Aramak İçin Tıkla