Kayaköy Hes’e En Yüksek Teklif 17. 4 Milyon Dolar ile Nema’dan Geldi

Ankara Evden Eve Nakliyat - Ankara Şehirler Arası Nakliyat - Ankara Sigortalı Taşımacılık - Ankara Asansörlü Taşımacılık - Ankara Eşya Depolama - İlden İle Nakliyat Ankara 0 (312) 276 75 93

Kayaköy Hes’e En Yüksek Teklif 17. 4 Milyon Dolar ile Nema’dan Geldi

8 Temmuz 2018 Aktepe Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Asansörlü Taşımacılık Evden Eve Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat Nakliyat Nakliyat Hakkında Herşey Online Nakliyat Evi Özel Eşya Taşıma Taşınma Taşınma Planı 0
Ankara Online Nakliyat Evi olarak siz müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, ev ve ofis eşyalarınızın bulunduğu yerden istenilen yeni adrese, doğru zamanda taşınması için gerekli prosedürleri planlama, uygulama ve kontrol etme sürecinde sizinle adım adım birlikteyiz.

 

-Elektrik Yapım A.Ş’ye Kayaköy Hidroelektrik Santraline azami öneri 17 Milyon 411 bin 500 dolar ile Nema Kimya Espe Ortak Girişim Grubu’ndan geldi. Müzayedetmeye kalan sekiz şirket öneri vermedi. Bu sebeple işletmelerin 5. elemeli turda vermiş oldukları son öneriler geçerli oldu.

Özelleştirme Yöneti, Elektrik Yapım A.Ş’ye ait Kayaköy Hidroelektrik Santrali ihalesini hakikatleştirdi. İhale başkanlığını ÖİB Başkanvekili Ahmet Aksu yaptı. İhaleye azami öneri 17 Milyon 411 bin 500 dolar ile Nema Kimya Espe Ortak Girişim Grubu’ndan geldi.

Müzayedetmeye kalan sekiz şirket öneri vermedi. Bu sebeple işletmelerin 5. elemeli turda vermiş oldukları son öneriler geçerli oldu. Aksu, ihalenin neticesini değerlendirerek, verilen son önerilerin mantıklı olduğunu, ihale komitesinin bir araya gelerek bir karar alacağını, bu karar yönünde ihalenin sonuçlanacağını bildirdi.

İhalenin müzayedetme başlangıç meblağı 17 Milyon 450 bin dolar, müzayedetme aralığı ise 50 bin dolar olarak tanımlanmıştı.

-İHALEYE REKOR ÖNERİ-

İhaleye, 88 şirket öneri verirken, öneri veren şirketler şöyle:

Yıldızoğulları Enerji Makina Dayanıklı Tüketim İnşaat Turizm Ambalaj San. ve Tic. Ltd. Şti., Akınal Ortak Girişim Grubu, Fatih Girişim Grubu, Nipaş Tekstil San. ve Tic. A.Ş., Kımıl Tekstil San. ve Tic. A.Ş., Karadeniz Örme San. ve Dış Tic. A.Ş., Antik Enerji San. ve Tic. A.Ş., Demars İnşaat Turizm Tic. Ltd. Şti., Cesurlar Enerji San. Tic. Ltd.Şti., Methiye İnşaat Tesisat Turizm Petrol Mahsulleri Tic. ve San. Ltd. Şti., Boydak Enerji Yapım ve Tic. A.Ş., Ören Enerji San. ve Tic. Ltd. Şti., Ebed İthalat İhracat Petrol Mahsulleri Tic. Ltd. Şti., Arbal Elektrik Yapım San. ve Tic. A.Ş., PMP Enerji Elektrik Yapım San. Tic. A.Ş., Atateks Ata Tekstil San. ve Tic. A.Ş., Maslak Enerji Elektrik Yapım Pazarlama Danışmanlık San.ve Tic. Ltd. Şti., Ege 3 Enerji Yapım A.Ş., Gökhan Tekstil San. ve Tic. A.Ş., Kisan İnşaat Mühendislik San. ve Tic. A.Ş., Karmem Elektrik Yapım San. ve Tic. A.Ş., Merve-Akua3m Ortak Girişimi, RA-DA Enerji Elektrik Yapım İnşaat Dekorasyon Turizm Otomotiv Emlak Gıda ve Lüzum Maddeleri San. ve Tic. Ltd. Şti., Dekar Enerji Elektrik Yapımı Sanayi ve Ticaret A.Ş.- G Enerji Yatırımları İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. Ortak Girişim Grubu, Girgin Otomotiv Ltd.-Erdem Güçlüer Ortak Girişim Grubu, Özerdemler Elektrik Yapım Ltd. Şti., Ortek İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti., Ortaklar Girişim Grubu, Kaynakkaya Enerji Elektrik Yapım San. ve Tic. A.Ş.,

Rosse Enerji İnşaat A.Ş., Nafi Güral Yatırım A.Ş., Met Enerji Yapım İnşaat Taah. Turizm San. ve Tic. A.Ş., Ahmet Aydeniz İnşaat Gıda Turizm Tic. A.Ş., Güngör Elektrik San. ve Tic. Ltd. Şti., Karahan Tekstil ve Dış Tic. A.Ş., Drogsan Enerji Yapım San. ve Tic. A.Ş., Limak İnş. San. ve Tic. A.Ş., Eksim Yatırım Holding A.Ş., Atak Pabuççuluk San. ve Dış Tic. Ltd. Şti., Nas A ve D-Enerji Ortak Girişim Grubu, Cihan Paklik İnş. Tic. Ltd. Şti., Ataer Enerji Elektrik Yapım A.Ş., Asmakinsan Pak Enerji Elektrik Yapım San. ve Tic. A.Ş., MGY Beynelmilel İnşaat A.Ş., Düzce Coşkun Mühendislik Ltd.Şti.-Kemal Yatmaz Ortak Girişim Grubu, NZN Madencilik Enerji Yapım Otomotiv Gıda İnş. San. ve Tic. A.Ş., Aydaş Enerji Yatırımları A.Ş., Nema Kimya-Espe Ortak Girişim Grubu, Sekoya Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti., Güneştekin İnşaat Turizm Otomotiv ve Ticaret Ltd. Şti., Ca-Ba İnşaat Tekstil Mühendislik Tarım Mahsulleri San. ve Vaat Tic. Ltd. Şti., Venpa Tekstil İnşaat Enerji Turizm ve Pazarlama Tic. Ltd. Şti., Açılım Enerji Yapım Tic. ve San. A.Ş., Kam Ankara Beton San. A.Ş., Fina Enerji Holding A.Ş., Hanedan Enerji Yapım San.Tic. Ltd.Şti, PROEN Enerji ve Madencilik San. ve Tic.A.Ş., Batıçim Enerji Elektrik Yapım A.Ş., Ersan Galvaniz Enerji Maden San. İnş. ve Tic. A.Ş., Binatom Elektrik Yapım A.Ş., BEG Birleşik Enerji Grubu, Şehir Solar Elektrik Yapım San. ve Tic Ltd. Şti., İlker Müracaat Et-Salih Hasip Osman Ortak Girişim Grubu, Demircan İnşaat Elektrik Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş., Mesal Yapı Tic. Ltd. Şti., Sargın İnşaat Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş., Çiğdemhes Elektrik Yapım A.Ş., İN-TUR İnş. Elektrik Turizm Tic. ve San. Ltd. Şti, Adalı Enerji A.Ş., Net Tekstil San. ve Tic. A.Ş., Isısan Isı San. ve Tic. A.Ş., Göynük Elektrik Enerji Yapım Ltd. Şti., Güral Porselen Turizm ve Vitrifiye San. A.Ş., Nesce İnşaat Enerji Ticaret A.Ş., Yazıcıoğlu Nakliyat İnşaat A.Ş., Arıkanlı Holding A.Ş.- Şükrü Uzun Ortak Girişim Grubu, Bleda Yapı San. ve Tur. ve Tic. A.Ş., Emt Erimtan Müşavirlik Vaat Tic. A.Ş., Dayı Giyim Kuyumculuk San. ve Tic. Ltd. Şti., Aytemiz Elektrik Yapım A.Ş., Maraş Enerji Yatırımları San. ve Tic. A.Ş., Yumak Tekstil San. ve Tic. A.Ş., Medya-Tek Bilgisayar İnşaat San. ve Tic. A.Ş., Sanko Tekstil Firmaları San. ve Tic. A.Ş., Günhan Makina Sondaj Maden İnşaat Petrol ve Enerji Yapım Tic. ve San. Ltd. Şti., Hitithes Elektrik Yapım A.Ş., İvme Elektromekanik ve Endüstriyel Otomasyon Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti., Duman Kardeşler Odun Kömür Taah. İnş. Nak. Gıda Hayv. Turz. San. ve Tic.Ltd. Şti.

-İHALE 40 DAKİKA GEÇ BAŞLADI-

14.30 başlaması tasarlanan ihale teknik harekâtların uzun sürmesi sebebiyle 40 dakika geç başladı. Elemesiz ilk turda azami öneri 12 milyon 150 bin dolar oldu. Her elemeli turda 16 işletme elendi. Birinci elemeli turda azami meblağ 15 milyon 520 bin dolar olurken, ikinci turda 16 milyon 750 bin dolar, üçüncü turda 17 milyon 200 bin dolar, dördüncü de 17 milyon 400 bin dolar öneri geldi. ANKA

EBR/ÖZK

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Aramak İçin Tıkla