İzmir Evden Eve Nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat - Ankara Şehirler Arası Nakliyat - Ankara Sigortalı Taşımacılık - Ankara Asansörlü Taşımacılık - Ankara Eşya Depolama - İlden İle Nakliyat Ankara 0 (312) 276 75 93

İzmir Evden Eve Nakliyat

7 Nisan 2018 Asansörlü Taşımacılık Evden Eve Nakliyat İzmir Asansörlü Taşımacılık İzmir Evden Eve Nakliyat İzmir Güvenilir Nakliyat İzmir Şehirler Arası Nakliyat İzmir Taşımacılık Nakliyat Online Nakliyat Evi Özel Eşya Taşıma Taşınma Taşınma Planı 0

İZMİR’DA NAKLİYAT FİRMASI’NIN SEÇİLEBİLİRLİĞİNİ ARTTIRAN ETKENLER NELERDİR?

 

İzmir Online Nakliyat Evi, İzmir ve çevresinde bulunan tüm ilçelerde ayrıyetten Türkiye’nin 81 ilinde evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

 

Online Nakliyat Evi Türkiye’nin tüm illerine ve tüm illerden İzmir’ya evden eve nakliyat hizmetlerini kusursuz görev bilinci ile gerçekleştirmektedir.

 

Online Nakliyat Evi evden eve nakliyat kapsamında eşyalarınızın hasarsız taşınması için türlerine göre (beyaz eşya, mobilya, mutfak eşyaları, dolap, masa vb.) seçilmiş ambalaj malzemeleriyele (hava kabarcıklı kraftlı balonlu naylon ambalajlar) ve uzman kadrolarımızca paketlenmesi, eşyaların bulunduğu evde demontajı ile nakliyesi gerçekleştirilecek evde montaj kurulumlarına kadar kusursuz bir organizasyon ile firmamızca yapılmaktadır.

 

Online Nakliyat Evi’nin Seçilebilirliğini artıran Nedenler;

 

Ambalajlama: Eşyanın ambalajlanması nakliye işinde önemli hususlardan biridir. Ambalajlanması gereken eşyalarınızı özel üretilmiş nakliye kolileri, hava kabarcıklı naylon poşetleri ve balonlu naylon ambalajlar ile sarılması. Uzman personellerimiz tarafından demontesi yapılan mobilyalar kraft kağıtlı havalı ve baloncuklu naylonlara sarılarak plaka kartonlarla istiflenmektedir. Yatak, koltuk ve sandalyeler öncelikle strech ile kaplanarak yine aynı şekilde kraft kağıtlı havalı ve baloncuklu naylon poşetlerle sarılır. Yemek Masası, şifonyer, cam masalar, sehpa, konsol takımlar, camlı dolap ve vitrinler özel yapım köpük profiller ile tüm köşeleri sarılır. Köpükleri sabitlemek adına da streç ve naylon poşetlerle tekrardan sarılmaktadır.

 

Siz değerli müşterilerimize Online Nakliyat Evi olarak hem maddi hem manevi eşyalarınızı korumak adına hizmet vermekteyiz.

 

 

 

İZMİR’DA GÜVENİLİR NAKLİYAT FİRMALARININ ÖZELLİKLERİ

 

Başka firmaları bilmem ama biz İzmir Online Nakliyat Evi firması olarak siz müşterilerimizin ihtiyacını anlar ve buna yönelik çözümler sunarız. Taşınma sürecinden ambalajlanmaya kadar, exspertiz raporundan sigorta poliçesine kadar pek çok ince detayları da düşünerek siz müşterilerimizin aklındaki sorulara yanıt veririz.

 

Biz Online Nakliyat Evi olarak müşteri odaklı olmayı amaç edindiğimiz için öncelikle taşınacağınız evin eşyalarına bakarak ağırlığını, büyüklüğünü, hacmini tespit ederek exspertiz raporu sayesinde sizlere bir plan doğrultusunda kusursuz taşınma işlemini gerçekleştirmiş oluruz.

 

Bizler zamanımızı rakip firmaları kötüleyip yerden yere vurmak için çalışmalarda değil meziyetlerimizi ortaya dökerek siz müşterilerimize güvenilir firmanın ehlini göstermiş oluruz.

 

Online Nakliyat Evi personelleri olarak bizler taşınma işlemi bittikten sonra sıvışmaz sizin güveninizi sonuna kadar hak edebilmek adına eşyalarınızın sayımlarını tek tek kontrol ederek sizlere maddi ve manevi zarar vermemek adına kontrolünü yaparak; yaptığımız işin memnuniyet durumunu, başka bir talebiniz olup olmadığını sorduktan sonra yanınızdan ayrılırız. Çünkü biz müşteri memnuniyetine olumlu ya da olumsuz geri dönüşlere önem veren bir firmayız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Aramak İçin Tıkla