İstanbul Evden Eve Nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat - Ankara Şehirler Arası Nakliyat - Ankara Sigortalı Taşımacılık - Ankara Asansörlü Taşımacılık - Ankara Eşya Depolama - İlden İle Nakliyat Ankara 0 (312) 276 75 93

İstanbul Evden Eve Nakliyat

7 Nisan 2018 Asansörlü Taşımacılık Evden Eve Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat İstanbul Güvenilir Nakliyat İstanbul Nakliyat İstanbul Online Nakliyat İstanbul Şehir İçi Nakliyat İstanbul Şehirler Arası Nakliyat İstanbul Taşımacılık Nakliyat Online Nakliyat Evi Özel Eşya Taşıma Taşınma Taşınma Planı 0

İSTANBUL’DA GÜVENİLİR NAKLİYAT FİRMASI OLABİLMEK İÇİN GEREKLİ BELGELER?

 

Taşınma işlemini gerçekleştirecek müşterilerimizin zorluğu kadar nakliyat firmalarında da çok fazla zorlukları vardır. Taşınma sürecinin tarihi başta olmak üzere; eşyaların incelenerek ağırlığına, büyüklüğüne ve hacmine göre çıkarılan exspertiz raporu; eşyalarınızın demontajının kimin yapacağı, ambalaj malzemesinin birinci el olması, ambalajı kimin yapacağı, nelerin ambalajlanacağı nelerin de kolileneceği, eşyalarınızın kaçıncı kattan indirileceği ve kaçıncı kata taşınacağı, asansör taşımacılığının mı kullanılacağı, aracın evinize ya da sokağınıza ne kadar yakınlaştırılabileceği gibi daha birçok detay bulunmaktadır.

 

Güvenilir Nakliyat Firması OLabilmek İçin Gerekli Belgeler;

 

  • Yük ve eşya taşıyabilmek izninizin olduğunu gösteren yetki belgesine sahip olmak gerekmektedir. Bu belgeler K1, K2, K3 olmak üzere üçe ayrılmaktadır. K1: Ticari amaçlar için hem Şehirler arası hem de Şehir içinde eşya nakliyatı gerçekleştirebilmek adına gerekli belgelerden biridir. K2: Ticari amaçlar için nakliyat yapmayarak sadece kendi malını taşımak adına gerekli belgedir. K3: Araç cinsinin minibüs, otobüs, kamyonet gibi araçlar ile yük ve yolcu taşımacılığı yapabilmek adına gerekli belgelerden biridir.

 

Online Nakliyat Evi olarak sizin güveninizi sarsacak her türlü zarar verecek dış etmenlerden korunmak adına gerekli çalışmaları yapmıştır.

 

İstanbul Online Nakliyat Evi kolaylıkla alınmadığını bildiğimiz eşyalarınızın zarar görmemesi adına Online Nakliyat Evi firması olarak son derece titizlikle gerçekleştirmektedir.

 

 

 

İSTANBUL’DA TAŞINIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER?

 

Aslında taşınma sürecini zor bir süreç olarak değilde sahip olduğunuz eşyaları atmaya kıyamayarak yıllarca saklamanızın ardından onları ayıklamak için bir fırsat olarak görseniz stres altında kalmaktan kurtulursunuz.

 

Bildiğiniz üzere ne kadar fazla eşya o kadar artı para demektir. Bu sebepten ötürü atmaya kıymadığınız eşyaları elinizden çıkarmak adına satışa sunabilir veyahut yardım derneklerine, ihtiyaç sahiplerine bağışlayabilirsiniz.

 

Evinizdeki eşyaları ambalajlamadan veyahut kolilemeden önce yapacağınız her işlem o an için önemli gelmeyebilir. Ancak eşyalarınızın zarar görmemesi ve bunun sonucunda da size maddi bir zarar vermemesi adına kolileme işini gelişigüzel değilde özverili bir şekilde yapmanız siz müşterilerimize avantaj sağlamaktadır.

 

Bizler Online Nakliyat Evi olarak bu tarz olayların yaşanmaması adına her zaman titizliği esas alarak, siz değerli müşterilerimize güvenli ve huzurlu bir hizmet sunmayı amaç edinmiş bulunmaktayız.

 

Taşımacılık ve nakliyat profesyonellik gerektirir. Bu nedenle İstanbul Online Nakliyat Evi olarak tam donanımlı araçlarımız, eşyalarınızı korumak amaçlı özel ambalaj ve kasalarımızla ve uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimizin her zaman hizmetinizdeyiz.

 

Evden eve nakliye yaptıracaksanız önce taşıtılacak ev eşyanızı görmesi için Evden eve nakliye firması, expertiz elemanı evinizde gerekli incelemeyi yapmalıdır. Eğer zaten bu işlemi yapmıyorsa seçtiğiniz firmada sorun var demektir.

 

Nakliyat sigortası bedeli eşyanızın üzerinden yapılmalı. Sigorta poliçenizin işe başlamadan önce tarafınıza teslim edilmesi şartını koymayı kesinlikle unutmayın.

 

Eşyalarınıza gerekli ambalajlama ve paketleme işlemleri yapıldıktan sonra evinizin konumuna köre asansör taşımacılığı vb. ekipmanlar eşliğinde de taşınabilirliğini belirleyerek daha karlı iş çıkartabilirsiniz.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Aramak İçin Tıkla