Aliağa’dan Kısa Kısa

Ankara Evden Eve Nakliyat - Ankara Şehirler Arası Nakliyat - Ankara Sigortalı Taşımacılık - Ankara Asansörlü Taşımacılık - Ankara Eşya Depolama - İlden İle Nakliyat Ankara 0 (312) 276 75 93

Aliağa’dan Kısa Kısa

8 Temmuz 2018 Aktepe Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Asansörlü Taşımacılık Evden Eve Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat Nakliyat Nakliyat Hakkında Herşey Online Nakliyat Evi Özel Eşya Taşıma Taşınma Taşınma Planı 0
Ankara Online Nakliyat Evi olarak Türkiye'nin 81 ilinde 957 ilçesinde 400'e yakın kasabasında siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Başta Ankara evden eve nakliyat olmak üzere Şehir içi evden eve nakliyat hizmetlerinde sizlere 7/24 Online Nakliyat Evi uzman personelleri tarafından hizmet vermekteyiz.

 

Aliağa Belediye Meclisi’nin haziran ayı sıradan buluşmasında, belediyeye bağlı firmanın anaparası 3 milyon liraya çıkarılmasına karar verildi. Aliağa Belediye Başkanı Turgut Oğuz başkanlığında bir araya gelen belediye meclisi, kurullardan gelen raporlar ile başkanlık önergeleri ele alandı. Mecliste ele alınan mevzular arasında yer alan Aliağa Belediyesi iştiraki Petrol Mahsulleri İnşaat Vaat Turizm Besin Nakliyat Geri Dönüştürülebilir Maddeler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin anaparasının artırılmasına ait kurul raporu, rey çokluğu ile kabul edildi. Buna göre belediyeye bağlı firmanın anaparası 550 bin liradan 3 milyon liraya çıkarıldı. Belediye meclis buluşması sonunda grubu ismine laf alan AK Parti’li Mustafa Özkurt, İsrail’in Gazze’ye insani yardım malzemesi taşıyan gemilere tertip ettiği atak ile İskenderun’da terör örgütünce askeri birliğe yapılan hamleyi ayıpladı ve her iki hadisede yaşamını kaybedenlere Allah’tan rahmet, ailelerine baş sıhhati, yaralananlara da acil şifalar diledi.

– TÜPRAŞ’TAN KAN BAĞIŞI KAMPANYASI TERTİP ETTİ

TÜPRAŞ Aliağa Rafinerisi çalışanları, KOÇ Holding’in Kızılay ile işbirliği yaparak ‘Ülkem İçin Kan Veriyorum’ sloganıyla tertip ettiği kan bağışı kampanyası kapsamında, bağışta bulundu. TÜPRAŞ’tan yapılan söylemeye göre, kampanya kapsamında Aliağa rafinerileri çalışanları, Kızılay tarafından kuruluşlarda kurulan merkezde kan affetti. Söylemede, kampanyaya TÜPRAŞ Aliağa Rafinerisi çalışanlarının yanı gizeme Genel Müdürlük ile İzmit, Kırıkkale ve Batman rafineri çalışanlarının da katıldığı bilgisine yer verildi.

– ALİAĞA ATATÜRK İLKÖĞRETİM MEKTEBİ’NDA PİLAV GÜNÜ TERTİP EDİLDİ

Aliağa Atatürk İlköğretim Mektebi’nda 1. Pilav Günü aktifliği tertip edildi. Mektepte tertip edilen pilav gününe, talebe ve hocaların yanı gizeme Aliağa Kaymakamı İbrahim Keklik, Belediye Başkanı Turgut Oğuz, Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Ömeroğlu, Şehir Genel Meclis Azası Tarık Uslu, Vergi Dairesi Müdürü Zakir Kılıç, İlçe Ulusal Eğitim Müdürü Yakup Tatlıcı da katıldı. Misafirlere etli pilav ikramı yapılan faallikte talebelerin muhtelif şovlar sundu ve sene süresince tertip edilen muhtelif müsabakalarda dereceye giren mektep talebelerine mükâfatları verildi.

– SBS SINAVLARI İÇİN TÜM TEMKİNLER ALINDI

Aliağa İlçe Ulusal Eğitim Yakup Tatlıcı, 5, 6 ve 12 Haziran 2010 tarihlerinde yapılacak Seviye Tanımlama Sınavları’nın SBS sıhhatli şartlarda yapılabilmesi için tüm temkinlerin alındığını bildirdi. Tatlıcı, yaptığı yazılı söylemede, ilçede Cumhuriyet, Gazi, Aliağa, Petkim ve Petrokimya ilköğretim mekteplerinde yapılacak imtihanların sıhhatli bir biçimde yapılabilmesi için biri dizi temkin alındığını belirterek, bu temkinler kapsamında imtihanların yapılacağı bölgelerde hengameye yol açan faaliyette bulunan şirketlerin, 5 ve 6 Haziran ile 12 Haziran 2010 tarihlerinde 10.00-12.00 saatleri arasında bu faaliyetlerini sonlandırmaları gerektiğini kaydoldu.

– ALİAĞA BELEDİYESİ’NDEN TALEBELERE MORAL AKTİFLİĞİ

Aliağa Belediyesi, Ege Üniversitesi Bergama İş Yüksek Mektebi Aliağa Yerleşkesi’nde eğitim öğretim gören talebelerin kaldığı Aliağa Belediyesi Kız Talebe Misafirhanesi’nde kalan talebeler için moral aktifliği tertip etti. Aliağa Belediye Başkanı Turgut Oğuz’un konut sahipliğinde ilçedeki bir lokantada tertip edilen faallikte, belediye misafirhanesinde kalarak Aliağa’da yüksek öğrenim gören talebeler bir senenin bitkinliğini ve stresini attı. Talebeler, tertip edilen faallik dolayısıyla Aliağa Belediye Başkanı Turgut Oğuz ve misafirhane müdürü Pınar Laçinel çiçek vererek teşekkür etti. Belediye Başkanı Oğuz, faallikte yaptığı konuşmada, vazifeye gelmeden evvel talebelerin yurt meseleyi tespit ettiklerini ve çözmek için söz verdiklerini belirterek, ‘Göreve kazanç gelmez de ilk icraatlarımızdan biri sosyal belediyecilik kavrayışı gereği talebelerimizin barınma meselesini çözmek oldu. Umarım misafirhanemizden hoşnut kalmışsınızdır. Erkek talebelerimizin de barınma meselesini çözmek için çalışmalarımız devam ediyor. Mezun olan talebelere bundan sonraki hayatında, zaferli ve mutlu bir yaşam dilerim’ dedi.

SŞN-UFK-HH-ZZ – İZMİR

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Aramak İçin Tıkla