1.5 Yıllık Evli Genç Kadından Haber Alınamıyor

Ankara Evden Eve Nakliyat - Ankara Şehirler Arası Nakliyat - Ankara Sigortalı Taşımacılık - Ankara Asansörlü Taşımacılık - Ankara Eşya Depolama - İlden İle Nakliyat Ankara 0 (312) 276 75 93

1.5 Yıllık Evli Genç Kadından Haber Alınamıyor

9 Temmuz 2018 Aktepe Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Asansörlü Taşımacılık Evden Eve Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat Nakliyat Nakliyat Hakkında Herşey Online Nakliyat Evi Özel Eşya Taşıma Taşınma Taşınma Planı 0

 

Mersin’in Tarsus ilçesinde, takribî 1.5 sene evvel evlenen 20 yaşındaki genç bayandan 20 gündür haber alınamıyor.

AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, Kavaklı Mahallesi’ndeki bir nakliyat şirketinde çalışan Serkan Arslan ile konutlu olan Dilek Arslan, 10 Mart günü akşam saatlerinde ufaladığı evine bir daha geri dönmedi. Eşiyle telefonda görüştükten sonra evinden ufaladığı belirtilen genç bayana erişemeyen ailesi, gidişatı polis ve Cumhuriyet Savcılığına bildirdi.

Şehit Mustafa Mahallesi’ndeki bir apartmanda vazifeli babası Ali ile annesi Zeynep Daşgın, kızlarından 20 gündür haber alamadıkları için sefil halde olduklarını belirterek, kendisinden gelecek haberi sabırsızlıkla beklediklerini söyledi.

Baba Daşgın, 4 kızının bulunduğunu, çocuklarını canlarından çok beğendiklerini ve biran evvel evine dönmesini istediklerini belirtti. Daşgın, kızının cep telefonunun da kesintisiz kapalı olduğunu, kendisine bir cinsli erişemediklerini ifade etti.

Kızlarının düğün resmine bakarak gözyaşı döken Ali ve Zeynep Daşgın çifti, çocuklarını kendi yakınlarının da bulunduğu Mersin, Adana, Gaziantep ve Adıyaman’da da aradıklarını söyledi. Ali Daşgın, kızının resmine öperek, ‘Kızım biz seni çok hoşlanıyoruz. Neredeysen ne olur evine biran evvel geri dön’ diye konuştu.

Daşgın ailesi, kızlarının konuttan ufalarken vazgeçtiği anekdotta eşinden şiddet gördüğünü ve tehlikesiz bir yerde olduğunu yazdığını iddia etti.

SÖ-KUT-İSME – MERSİN

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Aramak İçin Tıkla