Kocaeli’de Kimyasal Madde Hırsızlığı İddiası

Ankara Evden Eve Nakliyat - Ankara Şehirler Arası Nakliyat - Ankara Sigortalı Taşımacılık - Ankara Asansörlü Taşımacılık - Ankara Eşya Depolama - İlden İle Nakliyat Ankara 0 (312) 276 75 93

Kocaeli’de Kimyasal Madde Hırsızlığı İddiası

8 Temmuz 2018 Aktepe Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Asansörlü Taşımacılık Evden Eve Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat Nakliyat Nakliyat Hakkında Herşey Online Nakliyat Evi Özel Eşya Taşıma Taşınma Taşınma Planı 0
Online Nakliyat Evi de bu sebepten ötürü maddi ve manevi değeri olan eşyalarınızı hasarsız bir şekilde ulaştırmak adına sizler için burada hizmet vermektedir. Online Nakliyat Evi, bu sorumluluğu yerine getirirken; meydana gelebilecek olumsuz durumları düşünerek siz müşterilerimizin içini rahat tutmak adına Ankara'da bir şubesini hazır halde bulundurmakta ve sizlere hangi koşullarda olursa olsun 7/24 hizmet vermektedir.

 

Tavukların gelişiminde kullanılan 2 ton kimyevi maddeyi çaldıkları iddia edilen 8 şahıs Bursa’da tutuldu. Edinilen bilgiye göre, Hollanda’dan Türkiye’de yalnızca Dilovası’ndaki bir limana getirilen, tavukların gelişimini süratlendiren ‘Aliment’ isimli kimyevi maddenin dağıtımını yapan nakliyat şirketinde çalışan tır sürücüsü F.G. 38, yüklediği 8 bin avro bedelinde 2 ton kimyevi maddeyi Balıkesir’deki bir tavuk çiftliğine götürmek istediği sırada daha evvel uyuştuğu H.O. 38 ile Bursa’daki bir tır parkında buluştu.

Sürdürülen teknik çalışmalar sonucunda tırı takibe alan Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği takımları, kuşkuluları, Bursa Etraf Yolu’ndaki bir tır parkında kimyevi maddeyi kurduğu tertibatla tırdan kamyonete boşaltıp yerine su doldururken tuttu. Harekâtta çete lideri olduğu iddia edilen H.O. ile takviyecisi Y.B 39, F.G 38, U.Y 28, C.E 28, N.Ş 32, E.K 46 ve mevzubahisi şirketin sevkıyat mesulü O.E. 42, nezaretine alındı. Zanlıların, ifadelerinin alınmasının ardından adliyeye sevk edileceği bildirildi.

Öte yandan, zanlılardan Y.B. ve C.E’nin 13 Nisanda aynı kabahatten nezaretine alınarak özgür vazgeçildiği belirtildi.

MY-YLZ-İU – KOCAELİ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Aramak İçin Tıkla