Evcil Hayvanlar İçin Özel Taksi Hizmeti

Ankara Evden Eve Nakliyat - Ankara Şehirler Arası Nakliyat - Ankara Sigortalı Taşımacılık - Ankara Asansörlü Taşımacılık - Ankara Eşya Depolama - İlden İle Nakliyat Ankara 0 (312) 276 75 93

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Evcil Hayvanlar İçin Özel Taksi Hizmeti

16 Temmuz 2018 Aktepe Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Asansörlü Taşımacılık Evden Eve Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat Nakliyat Nakliyat Hakkında Herşey Online Nakliyat Evi Özel Eşya Taşıma Taşınma Taşınma Planı 0

 

Başkentte 1 yıl önce hizmete giren Pet Taksi, evinde hayvan besleyen ancak arabası olmayanlar için ”ulaşımı” sorun olmaktan çıkarıyor. Evcil hayvanları veterinere ya da istenilen yere ulaştıran özel donanıma sahip taksiler, açılış ücreti olarak 5, kilometre başına 1 lira alıyor ve 7 gün 24 saat hizmet veriyor.

Evcil hayvan sahiplerinin en büyük sorunu ”ulaşımı” çözüme kavuşturan, hem hayvanseverleri hem de taksicileri memnun eden hizmeti sunan Pet Taksi işletmecisi Zeliha Boyacıoğlu, yaptığı açıklamada, nakliyat işi yaparken ”Hayvanları da taşıyor musunuz” talebinden hareketle bu işe başladıklarını söyledi.

”Bazı müşterilerimiz, köpeklerinin rutin bakımlarında, aşılanmalarında bazen kendileri bile gelmiyor” diyen Boyacıoğlu, ”Bize köpeğini teslim ediyor. Veterinere götürüyor, aşılarını yaptırıyor ve tekrar evine bırakıyoruz. Hatta müşterilerimizi başka kentlere veya pikniğe götürüyoruz. Böyle talepleri olan müşterilerimiz, bir gün önceden arayıp randevu alıyor. Gidecekleri yere bırakıyor, dönmek istediklerinde de alıyoruz” dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button