Düzce Yeksan Treyler Sanayi Üretime Devam Ediyor

Ankara Evden Eve Nakliyat - Ankara Şehirler Arası Nakliyat - Ankara Sigortalı Taşımacılık - Ankara Asansörlü Taşımacılık - Ankara Eşya Depolama - İlden İle Nakliyat Ankara 0 (312) 276 75 93

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Düzce Yeksan Treyler Sanayi Üretime Devam Ediyor

17 Temmuz 2018 Aktepe Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Asansörlü Taşımacılık Evden Eve Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat Nakliyat Nakliyat Hakkında Herşey Online Nakliyat Evi Özel Eşya Taşıma Taşınma Taşınma Planı 0
Düzce Yeksan Treyler Sanayi Üretime Devam Ediyor

 

Düzce’de Treyler Sanayi dalında üretim yapan Yeksan Treyler Sanayi, yaşanan küresel krize rağmen işçi çıkarmadan üretim yapmaya devam ediyor.

Düzce D 100 karayolu Kirazlı köyü mevkiinde 52 bin metrekarelik arazi üzerine kurulu bulunan 11 bin metrekare kapalı alana sahip Yeksan Treyler Sanayi, Türkseven Şirketler Grubu bünyesinde endüstriyel üretim tesisleriyle transport ve lojistik sektörün ihtiyaçlarını gideriyor. Yeksan Treyler Sanayi, 150 deneyimli ve eğitimli personeli ile yılda bin 500 adet komple treyler ve 12 bin adet treyler şasi üretimi gerçekleştirdi.

Tamamen yerli malzemelerle üretim yapan ve tüketicilerin çıkarlarını koruma konusunda çalışmalarından ödün vermeyen şirket, Gaziantepli bir firmanın 8 araçlık filosunu teslim etti. Kriz nedeniyle kampanya yapan şirket 45 bin TL olan küvet tipi ST 52 tipi damperi 41 bin TL’den yaparak firmalara teslim ediyor. Türkiye’de kullanılan damperlerin büyük çoğunluğunun yurt dışından ithal edilen saç ile yapıldığını belirten Pazarlama Grup Başkanı Aydın Kubilay, Hardoks 450 diye adlandırılan saç ile yapılan damperin fiyatının 55 bin TL olduğunu söyledi.

Aydın Kubilay, “Yeksan firması olarak ürettiğimiz tüm ürünlerde yerli malzeme kullanıyoruz. Ereğli Demir Çelikten sağladığımız saç ile ürettiğimiz Damperleri 45 bin TL.’den satışa sunuyoruz. Şu an Kampanya döneminde olduğumuz için bu gün teslim edeceğimiz 8 adet damperin tanesini 41 bin TL.’den yaptık ve teslim ediyoruz.” şeklinde konuştu. Düzce Yeksan Treyler Sanayiinde üretilen 8 adet damper Gaziantepli Ata Petrol Nakliyat ve İnşaat Limitet Şirketi yetkilisi Mustafa Çiftçi’ye teslim edildi.

(CİHAN)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button