Dhl Freight, Manisa’daki Yeni Deposunun Açılışını Kutladı

Ankara Evden Eve Nakliyat - Ankara Şehirler Arası Nakliyat - Ankara Sigortalı Taşımacılık - Ankara Asansörlü Taşımacılık - Ankara Eşya Depolama - İlden İle Nakliyat Ankara 0 (312) 276 75 93

Dhl Freight, Manisa’daki Yeni Deposunun Açılışını Kutladı

7 Temmuz 2018 Ankara Evden Eve Nakliyat Asansörlü Taşımacılık Evden Eve Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat Nakliyat Nakliyat Hakkında Herşey Online Nakliyat Evi Özel Eşya Taşıma Taşınma Taşınma Planı 0
Dhl Freight, Manisa'daki Yeni Deposunun Açılışını Kutladı

DHL Freight, Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan 38 bin metrekarelik yeni ambarında, depolama ve katma kıymetli lojistik hizmetler sunacak.

Avrupa’daki karayolu taşımacılığı hizmetlerinin tedarikçilerinden olan DHL Freight, 5 Temmuz Perşembe günü Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan yeni ambarının açılışını asıllaştırdı. Takribî 50 şahsın çalıştığı DHL Freight’ın yeni ambarında, 10 şahsa yeni istihdam sağlanırken, depolama hizmetlerinin yanı gizeme firmalara özel katma kıymetli hizmetler sunulacak.

DHL Freight’ın alıcılarından gelen depolama hizmetleri arzlarını karşılamak için inşa ettiği yeni ambarının açılışını DHL Freight CEO’su Uwe Brinks ve DHL Freight Türkiye Genel Müdürü Hasan Kavcı yaptı. Yatırım, karayolu taşımacılığında münazarasız pazar ve nitelik lideri olma maksadıyla DHL Freight’ın, FREIGHT 2020 taktiğinin bir parçası olarak yaşama geçirildi. Bu gayeye erişmek için DHL Freight, 32 ülkedeki 200 terminalinden oluşan ağına yatırım yapmaya devam ediyor.

DHL yetkilileri, yeni ambarın Türkiye’nin gelişen ekonomisi ve lojistik sektörüne paralel, çoğalan alıcı arzına cevap verebilmek için inşa edildiğini ve ambarın firması için DHL Freight’ın yeni istihdam fırsatları sağladığını söyledi.

DHL Freight CEO’su Uwe Brinks, “Manisa, Türkiye’nin ilk lojistik köyünün yanı gizeme ülkenin önde gelen üreticileriyle ithalat-ihracat firmalarına konut sahipliği yapıyor” derken, DHL Freight Türkiye Genel Müdürü Hasan Kavcı, “Yeni ambarımız, bu evrensel harekâtların parçası olmak için bize şahane bir fırsat sunuyor” diye konuştu.

‘DHL’  DÜNYANIN LOJİSTİK İŞLETMESİ

DHL, 220’den fazla bölge ve ülkedeki 360 bin çalışanıyla, evrensel ticaret akışı sağlıyor. Milli ve beynelmilel parsiyel taşımacılıktan e-ticaret nakliyat ve tedarik çözümlerine, beynelmilel ekspres, kara, hava ve deniz taşımacılığından endüstriyel tedarik zinciri idaresine kadar uzanan geniş bir yelpazede lojistik hizmetler sunuyor. Teknoloji, ilaç, sıhhat, enerji, otomotiv ve perakende dahil, gelişen pazarlara ve sanayilere özel geliştirdiği çözümleri, müessesesel sosyal mesullük kavrayışı ve büyümekte olan pazarlardaki rakipsiz konumuyla, ‘dünyanın lojistik işletmeyi’ olarak belirleniyor. DHL, 2017 senesinde 60 milyar Euro’nun üzerinde kazanç elde eden Deutsche Post DHL Group’un çatısı altında faaliyet gösteriyor.

– Manisa

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Aramak İçin Tıkla