Bir Milyon Tl’lik Hırsızlık Yapan İki Zanlı Yakalandı

Ankara Evden Eve Nakliyat - Ankara Şehirler Arası Nakliyat - Ankara Sigortalı Taşımacılık - Ankara Asansörlü Taşımacılık - Ankara Eşya Depolama - İlden İle Nakliyat Ankara 0 (312) 276 75 93

Bir Milyon Tl’lik Hırsızlık Yapan İki Zanlı Yakalandı

8 Temmuz 2018 Aktepe Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Asansörlü Taşımacılık Evden Eve Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat Nakliyat Nakliyat Hakkında Herşey Online Nakliyat Evi Özel Eşya Taşıma Taşınma Taşınma Planı 0
Online Nakliyat Evi de bu sebepten ötürü maddi ve manevi değeri olan eşyalarınızı hasarsız bir şekilde ulaştırmak adına sizler için burada hizmet vermektedir. Online Nakliyat Evi, bu sorumluluğu yerine getirirken; meydana gelebilecek olumsuz durumları düşünerek siz müşterilerimizin içini rahat tutmak adına Ankara'da bir şubesini hazır halde bulundurmakta ve sizlere hangi koşullarda olursa olsun 7/24 hizmet vermektedir.

 

Kocaeli Gebze’de bir nakliyat işletmesinde çalışan TIR sürücüyü, vasıtasına yüklediği 215 LCD televizyonla kayıplara karıştı. Şirket yetkililerinin şikayeti üzerine harekât başlatan polis, zanlıları İstanbul’da tuttu.

Kocaeli Gebze’de bir nakliyat işletmesinde çalışan Z.Ç. ve dostu Ş.E., şirketten 215 LCD televizyonu TIR’a yükleyerek yola çıktı. İki dost, televizyonları bayilere götürmek yerine kayıplara karıştı. Şirket yetkilileri, TIR sürücüyü Z.Ç.’den taşıtta yüklü televizyonları bayilere eriştirdiği mevzusunda bilgi almak istedi. Uzun aramalar sonrasında sürücüye erişemeyen yetkililer, polise giderek LCD televizyonların yüklü olduğu vasıtanın sürücüsüne erişemedikleri bahanesi ile şikayette bulundu. Şikayet üzerine harekete geçen emniyet birimleri, mobese kameralarından vasıtayı tespit ederek, TIR’ın İstanbul’a giriş yaptığı görüntülere takıldı.

Tespit edilen vasıtayı takibe alan takımlar, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü çıkışı Kavacık mevkiinde TIR’ı durdurdu. Polislerin vasıtayı durdurmasından sonra telaşlanan iki zanlı, vasıtadan inip yaya olarak polisten kaçmaya çalıştı. Kısa süren kovalamacanın ardından Z.Ç. ve yanındaki Ş.E., emniyet birimleri tarafından tutularak nezaretine alındı.

Otoparka çekilen TIR’da yapılan sayımda, televizyonlardan birinin beceriksiz olduğu tanımlandı. TIR’da bulunan 215 LCD televizyonun takribî kıymetinin 1 milyon TL olduğu bilindi. Nezaretine alınan kuşkuluların sorgusu devam ediyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Aramak İçin Tıkla