Başkentte Elektrik Kesintisi

Ankara Evden Eve Nakliyat - Ankara Şehirler Arası Nakliyat - Ankara Sigortalı Taşımacılık - Ankara Asansörlü Taşımacılık - Ankara Eşya Depolama - İlden İle Nakliyat Ankara 0 (312) 276 75 93

Başkentte Elektrik Kesintisi

8 Temmuz 2018 Aktepe Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Asansörlü Taşımacılık Evden Eve Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat Nakliyat Nakliyat Hakkında Herşey Online Nakliyat Evi Özel Eşya Taşıma Taşınma Taşınma Planı 0
Beyaz Eşya Demontajı, Nakliye Aracı, Şehirler Arası Nakliyat'ta Taşınma Planı, Şehirler Arası Nakliyat'ta Güven, Ankara Şehirler Arası Taşımacılık, Şehirler Arası Taşımacılık, Türkiye Şehirler Arası Nakliyat, Şehirler Arası Nakliyat

 

Bakım, onarım, kuruluş ve arıza giderme çalışmaları dolayısıyla 31 Mayıs Pazartesi, 1 Haziran Salı ve 2 Haziran Çarşamba günü Ankara’nın bazı bölgelerinde elektrik kesintisi uygulanacak.

Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş’den yapılan söylemeye göre, elektrik alamayacak yerler, gün ve saat olarak şöyle:

Çankaya’da;

31 Mayıs’ta, Dikmen Sokağı, Akpınar Semti 1. Sokak, 37. Cadde, İlker Semti 1, 2, 3. caddeler, 113. Cadde, Perçem, İğde caddeler, Öveçler 4. Sokak’nin bir kısmı, Şehit Osman Semti, 43. Cadde, Çaldağ Polis Kuruluşları, Malazgirt Semti, 1. Sokak, 19, 38, 62. caddeler, 09.00-17.00 saatleri arasında,

1 Haziran’da, Dikmen Sokullu Sokağı, Pir Sultan, Efe, Dikmen Yıldızı caddeler, Hürriyet Sokağı’nin bir kısmı, Sokullu Nakış, Name, Mimar caddeler 09.00-17.00 saatleri arasında, Emek 10. Sokak, Bişkek, Kazakistan, Bosnahersek sokakları, Bahçeli 24, 18. caddeler, Emek 75, 67. caddeler, Ulusal Kütüphane, TRT Arı Stüdyoları, Eser Yapı Kooperatifi, Akdeniz Sokağı’nin bir kısmı, Konya Yolu bir kısmı, Ulusoy Kuruluşları, Türk Ocağı Sokağı Foto Film, Ufuk Hastanesi’ne 05.30-08.30 saatleri arasında, Bahçeli Azerbaycan Sokağı, 5. Sokak, 37, 40, 41, 44, 45. caddeler, Süreyya Aydemir Cadde ve etrafına 08.00-17.00 saatleri arasında,

2 Haziran’da, Cinnah Sokağı 16 numara ile 40 numara arası ve etrafına 08.00-17.00 saatleri arasında, Cinnah Sokağı Basın Sitesi, Vilibrad Cadde, Cinnah Sokağı 80 numara ve etrafına 09.00-14.00 saatleri arasında, Köroğlu, Bağlar, Mahatma Gandi, Kırkkonaklar Şemsettin Günaltay, Nenehatun, Uğur Mumcu sokakları, Bağdaşanlar, Kemer, Kehribar caddeler, Birlik Semti, 95. Cadde, Tekman, İzci, Filistin caddeler, P 7 Pompa İstasyonu’na 09.00-12.00 ve 14.00-16.00 saatleri arasında,

Altındağ’da;

31 Mayıs’ta, Kazım Karabekir, Etlik, Tunç, Çevreli, Çankırı sokakları, Asu Kuruluşları, Alma, Çağrı, Aslanbey caddeler, Sosyal Sigortalar Kurumu Hastanesi, Engürü Semti, Babür, Altındağ sokakları, Yeni Sanayi, Rüzgarlı Cadde’ın bir kısmı, Ziraat Fakültesi, Baytar Fakültesi, İrfan Baştuğ Sokağı’nin bir kısmına 09.00-13.00 saatleri arasında,

Mamak’ta;

31 Mayıs’ta, Yakupabdal Semti girişi, Daha Önceki Plastik Fabrikası etrafı, 09.00-1700 saatleri arasında,

1 ve 2 Haziran’da, iki gün vakitle, Yakupabdal Semti’nin bir kısmına, 09.00-17.00 saatleri arasında,

Keçiören’de;

31 Mayıs’ta, Çiçekli, Karargahtepe, Tepebaşı Semtleri, Sanatoryum, Selçuklu, Günsazak sokakları ve Etrafı, Camiönü, Kuytu, Teori, Bilinç, Çetinkaya, Karaelmas, Başaran, Çağlar, Boztepe, Birsen, Tansel, Çaldağ, Çamlık caddeler ve etrafına 09.00-17.00 saatleri arasında,

1 Haziran’da, Karargahtepe, Kalaba semtleri Ahmet Vefik Paşa, Atış sokakları ve etrafı,Sakızadası, Çelenk, Diyar, Batur, Hünkar, Lüleburgaz, Demirköy, Beyşehir, Hopa, Laleli, Lavanta, Oltu, Olcay caddeler ve etrafına 09.00-17.00 saatleri arasında,

2 Haziran’da, Karargahtepe, Kalaba Semtleri Ahmet Vefik Paşa, Kütükçü Alibey, Fatih, Atış sokakları ve etrafı, Billursu, Andar, Tekir, Rençber, Gururlu, Haliç, Üzüntü, Fedakar, Ayfer,Ganimet, Gazel, Hanımeli, Nesrin, Beyzade, Leylak, Ebruli caddeler ve etrafına 09.00-17.00 saatleri arasında,

Sincan’da;

31 Mayıs’ta, Dökümcüler Sitesi 4, 5. caddelerin bir kısmına, 17.00-22.00 saatleri arasında, Malıköy, Türkoba, Alcı, Alagöz, Hisarlıkaya, Fiyat, Çokören, Yenihisar, Girmeç semtlerine 13.30-14.30 saatleri arasında, 1 Haziran’da, Dökümcüler Sitesi 1, 2. caddelerin bir kısmına 17.00-22.00 saatleri arasında, Temelli, Beyobası, Yeni Bacı, Alaçorak semtlerine 11.30-12.30 saatleri arasında, 31 Mayıs, 1 ve 2 Haziran’da, üç gün vakitle, Akşemsettin ve İstasyon semtleri Pehlivan, Latif, Kale, Menekşe, Hisar, Güvercin, Saka, Nur, Çağlayan’ın bir kısmı, Kızılırmak Cadde’ın bir kısmı, Seyhan, Ceyhan, Bahadır, Murat, Karanfil, Döner, Kartal, Hünkar, Sultan, Mini, Ender, Derya, Elmas, Emir, Kaya caddeler, Bosna, Polatlı, Yazı sokaklarının bir kısmına, 09.00-17.00 saatleri arasında, Malıköy, Türkoba, Alcı, Alagöz, Hisarlıkaya, Fiyat, Çokören, Yenihisar, Girmeç semtlerine 13.30-14.30 saatleri arasında,

Kalecik’te;

31 Mayıs ve 1 Haziran’da iki gün vakitle, Akbürk, Akbürk Yeni Yerleşim, Çiftlik, Çiftlik Yeni Yerleşim, Karahöyük, Akcataş, Yeniçöte, Hasayaz, Yılanlı, Tavşancık, Haydar Ahmet Adaletli semtleri, Eskiköy, Eskiköy Yeni Yerleşim, Değirmenkaya, Yeşilöz, Kuyucak, Eşmedere Koyunbaba,Şemşettin, Beykavağı, Yüzbey, Karatepe, Hançılı, Demirtaş, Kınık, Kozayağı, Karacakaya köyleri,Hasanbasri, Çimhal, Bekir Tümay, Neka, Neka.Y.D, Ünal Karakoç, Aslan Karakoç, Turkcell ve Avea,Hasan Karakoç, Eskiköy Karayolları Bakım Konutu, Karahöyük Aski Sulama, Değirmenkaya Aski Sulama, Beykavağı içmesuyu, Kuyucak içme suyu, Eşmedere içme suyu, Ahmet Gürbüz, Üç Yıldız özel trafolarına 09.00-14.00 saatleri arasında,

2 Haziran’da, Çatma Semti, Gümüşpınar Köyü, Rahmi Aktepe, Bak İ.N.Ş, Kilolu Yumurta özel trafolara 09.00-14.00 saatleri arasında,

Gölbaşı’nda;

1 Haziran’da, Oyaca, Boyalık, Dikilitaş semtlerine 09.30-10.30 saatleri arasında,

Çubuk’ta;

2 Haziran’da, Boztepe, Karadana, Karadana su ambarı, Bodurlar, Bodurlar su ambarı, Akbayır, Elmalı, Dedeler, Camili, Camili Söğütçik Semti, Ufak Ali, Alt Emirler 1 ve 2, Oymide,Demirci, Meşeli 1 ve 2, Sarısu, Sarısu su ambarı, Tepe Sarısu, Kösrelik, Kösrelik Çirpili, Kuyumcu, Kızılöz, Yukarı Emirler su ambarı, Yukarı Emirler 1 ve 2 köyleri, Avea vericisi, Hasan Ün, Pertaş Perlit, Camili Tv vericisi, Seda İnşaat, Karaoğlu Petrol, Ertan Zahire, Soyoğlu Kum Ocağı, Cemal Akoğlu, Ali Rıza Koç özel trafolara 08.00-18.00 saatleri arasında,

Akyurt’ta;

1 Haziran’da, Karacalar, Kızık, Bozca, Yıldırım, Atatürk, Çam, Karayatak, Uzunlar, Yağızoğlu semtleri, Akyurt Lider Sanayi Sitesi, C.C. Madeni Yağ, Mehtap Cadde, Çok Programlı Lise, Hekim Neslihan Özenli ve Kızık sokakları, Şükrü Acar İlköğretim Mektebi, Nehire Bir İlköğretim Mektebi, belediye su kuyuları, Yeşiltepe Bağlar Mevki, Şehit Satılmış Taşdelen, Cihangir, Çınar Sokağı, Akyurt Devlet Hastanesi ve etrafına 08.00-18.00 saatleri arasında,

2 Haziran’da, Yıldırım Semti, Karacam, Korkmaz caddeler ve etrafı, Höyük Parkı ve içerisindeki vericiler, Yeşiltepe, Kalaba semtleri, TOKİ Blokları, Mezbaa, Akkent, Yeşilkent, İdaal siteler, kaymakamlık lojmanı, jandarma, Akyurt İlköğretim Mektebi, Yakup Oğlu İlköğretim Mektebi, Kalaba kavşağı trafik ışıkları ve etrafına 08.00-18.00 saatleri arasında,

Polatlı’da;

31 Mayıs’ta, Yeni, İstiklal semtleri Nasrettin Öğretmen Bulvarı’nın bir kısmı, Koşay, Gençlik sokakları, Kahramanlar, Mevlana sokaklarının bir kısmı, 19 Mayıs Sokağı Yunus, Sadık, Mızrak caddeler, Hacı Bayram Veli Bulvarı’nın bir kısmı, Kırtızlar, Emek, Gün, Yıldırım, Altınbaşak, Anadolu un fabrikaları, Feza Aygaz Otogaz Kuruluşu, İnönü İlköğretim Mektebi, Eğitim Uygulama Mektebi,Huzurevi, Polatlı Kent Terminali’ne 09.00-17.30 saatleri arasında, Bak Piliç, İntepe Mermer, Levent Tekeli Çiftliği, Turanlar Makine, Soyut, Aşan Granit, Süperson, Weber, Vizyon, Pvc, Polmen’e 09.30-10.30 saatleri arasında, Aça Otomotiv A.Ş, Anadolu Metalurji, Microdis’e 10.30-11.30 saatleri arasında, Polatlı Ticaret Borsası, Gündoğan Köyü, Polatlı Belediyesi Gündoğan Köyü İçme Suyu Kuruluşu, – Şa-Ra, Çiftçiler Yem, Eker-Mak, Ender, Sakarya, Koç tuğla fabrikaları, 3. birey zirai sulama alıcılarına 11.30-12.30 saatleri arasında, Karapınar, Beyceğiz, Çimenceğiz, Poyraz, Gedikli, Hacıtuğrul, Daha Önceki Bacı, Yağmurbaba köyleri, Ors Rulman Sanayi Ticaret A.Ş, TRT Temelli Verici İstasyonu, Özyörük Madencilik A.Ş, Savini Pabuç, Mustafa Sümer Beton Santrali, Hasan Sümer Beton Santrali, Temelli Askeri Havaalanı, Ihlamurkent, Bayındır Kooperatifi, Türkkonut Şantiyeleri, Taymek, Aslanlar Petrol, Erdal Petrol, Turkcell, Vodafone, Avea baz istasyonları, Ozan Beton, Oyak Beton, Aso II. ve III. Osb İçme Suyu, Trb Kılıç İnşaat, Ozan Madencilik, Balbay Yapı Malzemeleri, Türkkonut Şantiye Binaları, Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı Şantiyesi, Kuğugölü Restorant, Temelli Gecekondu Temkine Bölgesi, 3. birey zirai sulama alıcılarına 13.30-14.30 saatleri arasında, Adatoprakpınar, Uzunbey, Yüzükbaşı, Sinanlı, Hacıosmanoğlu, Tüfekçioğlu, Yağcıoğlu, Sincik, Şıhahmetli, Hacımusa köyleri, Polatlı Belediyesi Yüzükbaşı içme suyu, Tigem Polatlı Şirket Müdürlüğü, 3. birey zirai sulama alıcılarına 14.30-15.30 saatleri arasında, Şıhali, Kızılcakışla, Taşpınar, Babayakup, Eskiköseler, Karakaya, Karayavşan, Yeşilöz, Sivri, Ahırlıkuyu köyleri ve Aşkar Yaylası, Timsan Taşocağı, 3. birey zirai sulama alıcılarına 16.30-17.30 saatleri arasında,

1 Haziran’da, Esentepe Semti, Akıncılar, Stadyum, Mimar Sinan sokakları, Karaca, Hanımeli, Arı, Kelebek, Fırın, Güvercin, Keklik, Sığırcık, Kalem, Sağlık, Gonca, Bülbül, Atik, Kanarya, Çalıkuşu caddeler, Şentepe Semti, Fatin Rüştü Zorlu, Doğan sokakları, Seçkin, Burak,İlknur, Eren, Lider, Emrah, Ece, Can, Şirin, Emniyet, Özen caddeler, Şehit Murat Erden, Mevlana, Seçkin sokaklarının bir kısmı, Atatürk Lisesi, Mehmet Gönenç İlköğretim Mektebi, Duatepe Sosyal Sigortalar Kurumu Hastanesi’ne 09.00-17.30 saatleri arasında, Kargalı, Kuşçu, Macun, Yenidoğan, Olukpınar, Şabanözü, Avşar, Müslüm, Sarıoba, Karaahmet, Oğuzlar, Güreş, Hıdırşeyh köyleri, İstaş, Kararı Peker, Kartavuk, Selamoğlu Nakliyat, Makromermer, Erten Matbaa, Gıpta, Özgün Matbaa, Öztoklu Mermer, Ayfor Çelikkapı, Türklift Asansör, Ufuk Petrol, Özbek Petrol, Koton Petrol, Ava Petrol, Tp Petrol, KMC Tarım Aygıtları, Babaoğlu Petrol, Altınörs Tarım Makinaları, Durak Nakliyat, ÇMS Fırça, GMS Mermer, Antes Çelik Boru, Hema içme suyu, Ors İçme Suyu, Tekin Lunapark, Toros Gübre, Aytekinler Petrol, Tukcell, Vodafone, Avea baz istasyonları, Doğan Mermer, Ankara Çelik Kapı, Mirap Petrol, 3. birey zirai sulama alıcılarına 11.30-12.30 saatleri arasında, Karahamzalı, Avdanlı, Yıldızlı Cumhuriyet, Yaralı, Kocahacılı, Beşköprü, Yenimehmetli, Toydemir, Sarıhalil,Türkkarsak, Karakuyu, Ördekgölü, Sabanca, Karabenli, Ilıca, İnler, Özyurt, Kabak, Türk Taciri, Hacımuslu köyleri, Asfalt, Şantiyesi, Hasan Sümer Taş Ocağı, Koçyiğit İnş. Taş Ocağı, Özak Madencilik, Kartal Tuğla Fabrikası, Gordion Madencilik, Bakpiliç, Tamtaş, 3. birey zirai sulama alıcılarına 10.30-11.30 saatleri arasında, İğciler, Sakarya, Çanakçı, Karailyas, Tatlıkuyu, Yenice, Gümüşyaka, Eskikarsak, Daha Önceki Polatlı köyleri, Elhak Yaylası, Topçu ve Füze Mektebi Sakarya Kışlası Sosyal Kuruluşları, Fermak İnşaat Ltd.Şti, Ankara Yem, Ata Tohumculuk, 3. birey zirai sulama alıcılarına 13.30-14.30 saatleri arasında, Şehitlik, Gazi, Mehmet Akif, Çamlıca, Cumhuriyet Semtleri, Kurtuluş, Zafer, Fatih, İstiklal semtlerinin bir kısmı, Yeni Mahalle’nin bir kısmı, Duatepe Devlet Hastanesi A Blok’a 15.30-16.30 saatleri arasında, Şentepe, Esentepe, Gülveren Semtleri, İstiklal, Cumhuriyet, Kurtuluş, Zafer, Fatih semtlerinin bir kısmı, Yeni Mahalle, Duatepe Devlet Hastanesi B Blok, Topçu ve Füze Mektep Komutanlığı’na 16.30-17.30 saatleri arasında,

2 Haziran’da, Esentepe, Şentepe semtleri, Akıncılar, Yaşar Doğan, Binbaşı Ali Niyazi, Kıbrıs, Işıklar, Turgut Reis, Samanyolu, Koşay, Mevlana sokakları, Emniyet Cadde’ın bir kısmı, Martı, Ihlamur, Levent, Söğütözü, Tanışık, Park, Erenler, Çim, Sığırcık, Frambuaz, Torun ,Dumlupınar, Demet, Papatya, Yemen, Yasemin, Nergiz, Kurt, Saka, Yetik, Cevahir, Zümrüt, Fidan, Orkide, Gül, Güleryüz, Zambak, Büklüm, Gelincik, Çilek, Köroğlu, Kuzey, Akasya, Güney, Kutup, Sardunya caddelere 09.00-17.30 saatleri arasında, Topçu ve Füze Mektebi Sakarya Kışlası, Tetik Petrol, 3. birey zirai sulama alıcılarına, 09.30-10.30 saatleri arasında, Beylikköprü Köyü Yörükler Semti, Alt Ömerler Köyü, Knaf Madencilik, 3. birey zirai sulama alıcılarına 10.30-11.30 saatleri arasında, Topçu ve Füze Mektebi Nazmi Elmas Kışlası’na 11.30-12.30 saatleri arasında, Sazılar, Ömerler, Yeniköseler, Karacaahmet, Gençali, Beylikköprü köyleri, Çağlayık Semti, Polimteks Madencilik, Yüksel Kardeşler Madencilik Ltd.Şti, 3. birey zirai sulama alıcılarına 13.30-14.30 saatleri arasında, Polatlı OSB’ye 14.30-15.30 saatleri arasında,

Haymana’da;

31 Mayıs’ta, Türkşerefli Köyü’ne 13.30-14.30 saatleri arasında, Emirler Kesik Kavak Köyü’ne 14.30-15.30 saatleri arasında, Ahırlıkuyu, Boşnakkesikkavak, Gedik, Esenköy, Evci, Söğüttepe, Tabaklı, İncirli, Aktepe, Karapınar, Demirözü, Gedikli, Eskikışla, Yamak, Ataköy, Şerefligökgöz, Katrancı, Yaprakbayır, Bahçecik, Kirazoğlu, Devecipınarı, Büyükkonakgörmez, Küçükkonakgörmez, Serçesaray, Boğazkaya, Saatli, Tepeköy, Kerpiç, Alahacılı, Toyçayır, Çatak, Yeşilyurt, Sarıdeğirmen, Sarıgöl, Durutlar, Yaylabeyi, Türkhöyük, Karaömerli, Dereköy, Yeniköy, Cingirli, Culuk, Boyalık köyleri, Haymana Belediyesi Başdeğirmen içme suyuna 16.30-17.30 saatleri arasında,

1 Haziran’da, ilçe merkezi, Yenice, Balçıkhisar, Bumsuz, Yurtbeyli Beldesi ve semtleri, Karahoca, Kızılkoyunlu, Karasüleymanlı, Çeltikli, Sinanlı, Serinyayla, Büyükyağcı, Kücükyağcı, Cihanşah, Sazağası, Altıpınar, Bostanhöyük, Yukar Sebil, Kutluhan, Yergömü, Yeşilköy, Çayraz köyleri, Seğmenler Su, Enkar Mantar, Haysüt, Şenbaba Yumurta, İkizce Ziraat Fakültesi, 3. birey zirai sulama alıcılarına 09.30-10.30 saatleri arasında, Kavak Evliyafakı köylerine 10.30-11.30 saatleri arasında,

Kızılcahamam’da;

1 ve 2 Haziran’da, iki gün vakitle, Kırköy, Alt Çanlı, Akçakese köylerine, Kırköy Koçaklar, Alt Bakırköy, Yukarı Bakırköy, Yıldırım Ören Cebeci, Yıldırım Demirciler, Yıldırım Yağlıca, Yıldırım Evegiren, Yıldırım Hacılar, Yıldırım Ören, Yıldırım Ulucak’a 09.00-17.00 saatleri arasında,

Ayaş’ta;

1 Haziran’da, Gençali Köyü’ne 11.30-12.30 saatleri arasında.

ERT-ŞK – ANKARA

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button