Ayvalık Tuzlasına En Yüksek Teklif Binbirgıda’dan

Ankara Evden Eve Nakliyat - Ankara Şehirler Arası Nakliyat - Ankara Sigortalı Taşımacılık - Ankara Asansörlü Taşımacılık - Ankara Eşya Depolama - İlden İle Nakliyat Ankara 0 (312) 276 75 93

Ayvalık Tuzlasına En Yüksek Teklif Binbirgıda’dan

13 Temmuz 2018 Aktepe Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Asansörlü Taşımacılık Evden Eve Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat Nakliyat Nakliyat Hakkında Herşey Online Nakliyat Evi Özel Eşya Taşıma Taşınma Taşınma Planı 0

 

Tütün, Tütün Mamulleri, Tuz ve Alkol İşletmeleri A.Ş’ye ait Ayvalık Tuzlasının özelleştirme ihalesinde en yüksek teklifi, 9 milyon lirayla, Binbirgıda Tarım Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş verdi.

Özelleştirme İdaresi Başkan Vekili Ahmet Aksu’nun komisyon başkanlığında İdare Binası Toplantı Salonunda yapılan ihalede, bir elemesiz turun ardından, 2 elemeli tur yapıldı.

Elemesiz turda en yüksek teklif 3 milyon 400 bin lira olurken, ilk elemeli turda en yüksek teklif 3 milyon 810 bin lira oldu ve Masum Güler elendi. İkinci elemeli turda ise Ünver Nakliyat Tuz Kömür Maden Taahhüt İşletme Sanayi Ticaret Limited Şirketi elendi.

İhalede daha sonra elemeli turlara geçildi. 4 milyon 200 bin lira başlangıç tutarı ve 50 bin lira artırım aralığı ile başlayan açık artırmanın ilk turunda Seba Madencilik Ortak Girişim Grubu ihale dışı kalırken, bu turda en yüksek tutar 4 milyon 400 bin lira oldu.

Nihai pazarlık görüşmesinin ikinci turunda Cihanbeyli Madencilik Tuz Nakliyat Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş çekilirken, bu turun en yüksek teklifi ise 4 milyon 550 bin lira olarak gerçekleşti.

Pigment Sanayi A.Ş açık artırmanın 4. turunda çekilirken, bu turda en yüksek teklif ise 4 milyon 800 bin lira oldu.

Nihai pazarlık görüşmesinin 29. turunda EMS Ortak Girişim Grubu ihaleden çekildi ve Binbirgıda Tarım Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş, 9 milyon lira ile en yüksek teklifi vermiş oldu. İhale, teknik olarak sonuçlandı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Aramak İçin Tıkla