Ankara Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat - Şehirler Arası Nakliyat - Sigortalı Taşımacılık - Asansörlü Taşımacılık - Eşya Depolama - 0 (312) 276 75 93

Ankara Evden Eve Nakliyat

7 Nisan 2018 Ankara Asansörlü Taşımacılık Ankara Depolama Ankara Evden Eve Nakliyat Ankara Şehir İçi Nakliyat Ankara Şehirler Arası Nakliyat Ankara Sigortalı Taşımacılık Asansörlü Taşımacılık Evden Eve Nakliyat Nakliyat Online Nakliyat Evi Özel Eşya Taşıma Taşınma Taşınma Planı 0
Çoğumuzun atmaya kıyamadığı fakat fazlalık olan eşyaları bulunmaktadır. Kara kara ne yapılması gerektiğini düşünür eliniz atmaya kadar gider ama atmaya da gönlü elvermez. Bizler de Ankara Online Nakliyat Evi eşya depolama hizmeti sayesinde fazla gelen eşyalarınız veya bir süreliğine depolanması gereken eşyalarınızı depolattırabilir ve gönül rahatlığıyla eşyalarınızın uzun bir süre saklanmasını sağlayabilirsiniz.

 

ANKARA’DA NAKLİYAT VE TAŞIMACILIK İŞİ NASIL GERÇEKLEŞTİRİLİR?

 Ankara Online Nakliyat Evi Türkiye genelinde profesyonel bir şekilde nakliyat taşımacılığını gerçekleştirmektedir. Online Nakliyat Evi, taşımacılık olarak Türkiye’nin her yerinde anında sorunsuz hizmet sunmaktadır.

 

Online Nakliyat Evi Şehir içi evden eve taşımacılığı gibi Türkiye’nin 81 ilinde de kurumsal ve kişisel ihtiyaçlarınız doğrultusunda uzman kadromuzla siz müşterilerimize hizmet vermektedir.

 

Online Nakliyat Evi firmamız siz değerli müşterilerimizin ürünlerini Şehir içi ve Şehirler arası güvenli, garantili ve hızlı bir şekilde nakliyatı gerçekleştirmektedir. Güven veren çalışanlarımız ile çalışacak ve kesinlikle memnun kalacaksınız.

 

Ankara içi nakliyatı gerçekleştirmeden önce Online Nakliyat Evi personellerimiz ilk olarak siz müşterilerimize irtibat haline geçmektedir. Eşyanızı önce Şehir içi nakliyat fiyatları tespiti doğrultusunda sizlere exspertiz raporu çıkartarak çalışma tekniği belirlemektedir. Bu sayede sizlere daha planlı ve güvenli bir çalışma sunmaktadır.

 

Ekspertiz raporunun hemen ardından personellerimiz eşyaların ağırlığına, büyüklüğüne, hacmine göre bir araç temin eder. Hemen ardından eşyalarınız personellerimiz tarafından nakliye işlerinde kullanılmakta olan özel yapım naylon poşetler ve ambalajlarla eşyanızın hasar almasını önler. Eşyalarınızın demontesi ve ambalajlanarak yerleştirilmesinden hemen sonra Şehir içi nakliyatı gerçekleştirir. Eşyalarınız sizin istediğiniz adrese (noktaya) zamanında vararak yeni evinize taşınır. Ambalajlarından çıkarılan eşyalarınızın sizin isteğiniz doğrultusunda montajı yapılır.

 

Planlı çalışmanın ardından siz değerli müşterilerimize Online Nakliyat Evi olarak temin ettiğimiz gibi güvenli bir nakliyat gerçekleştirmiş olmaktan gurur duymaktayız.

 

 

 

ANKARA’DA TAŞINMA İŞLEMİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

 

Ev sahibi de olsanız kiracı da olsanız en az bir kere taşınma heyecanını, stresini ve zorluğunu yaşamışsınızdır. Evden eve nakliyat genellikle hatta çoğu zaman karayolu kullanılarak uzman personeller aracılığıyla demontajı, ambalajlama ve yükleme işleminin yapılmasının ardından istenilen adrese taşınma sürecidir.

 

Ankara Online Nakliyat Evi olarak bizler siz müşterilerimize taşınma esnasında stres altında kalmak değil güvenli ve huzurlu bir şekilde; sizin tabiriniz ile yeni yuvanıza daha iyi adapte olabilmek adına nakliyat hizmetimizi gerçekleştirmek için buradayız.

Bu sebepten ötürü taşınma esnasında sizleri yormak değil aksine omuzlarınızdaki fazla yükü almak adına nakliyat gerçekleşene kadar yani evinizin demontajından, ambalajlanmasına ve araçlarımıza istiflenene kadar hiçbir şekilde yormamak için elimizden geleni yapmak adına hizmet vermekteyiz.

 

Öncelikle taşınma esnasında siz müşterilerimizin maddi ve manevi eşyalarınızın zarar görmemesi adına birinci kalite ambalaj malzemeleri ile paketlenmektedir. Bu sizin eşyalarınızın çarpma ve sürtmelerden dolayı zarar görmesini engelemek için yapılmaktadır.

 

Tabi burada siz müşterilerimize de birkaç iş düşmektedir. Öncelikle kırılabilecek eşyalarınızı yerleştirdiğiniz kolilerin üzerine “HASSAS EŞYA” ya da “KIRILABİLECEK EŞYA” yazmanız bizler için çok önemlidir. Bu sayede personellerimiz eşyalarınızı aracımıza istiflerken daha dikkatli, özverili davranarak hasar almasını önlemektedir.

 

Eşyalarınızın demontajı yapıldıktan sonra ambalajlanarak aracımıza istiflenir. Herhangi bir kazaya mahal vermemek adına aracımıza konulan eşyalarınız sabitlenmektedir.

 

Özel eşyalarınızda sizin doğrultunuzda kolilenerek aracımıza istiflenmektedir. Ardından yeni yuvanıza yerleşmek adına Şehir içi nakliyat hizmetini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

 

Yeni adresinize vardıktan sonra araca istiflenen eşyalar tek tek hasar görmeden indirilerek evinize taşınır. Sizin isteğiniz doğrultusunda eşyalar istediğiniz yere konularak montajı yapılır.

 

Ankara Online Nakliyat Evi sizlere deneyim ve tecrübeyi en iyi şekilde yaşatmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Whatsapp'tan Ulaşın