Adana Evden Eve Nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat - Ankara Şehirler Arası Nakliyat - Ankara Sigortalı Taşımacılık - Ankara Asansörlü Taşımacılık - Ankara Eşya Depolama - İlden İle Nakliyat Ankara 0 (312) 276 75 93

Adana Evden Eve Nakliyat

7 Nisan 2018 Adana Asansörlü Taşımacılık Adana Depolama Adana Evden Eve Nakliyat Adana Şehirler Arası Taşımacılık Adana Taşımacılık Asansörlü Taşımacılık Evden Eve Nakliyat Nakliyat Online Nakliyat Evi Özel Eşya Taşıma Taşınma Taşınma Planı 0

ADANA’DA SİGORTALI TAŞIMACILIK NASIL OLUR?

 

Evden eve nakliyat taşımacılığında ele alınması gereken ilk konu sigortalı taşımacılık olmalıdır.

 

Online Nakliyat Evi olarak bizler müşterilerimize nakliyat sigortalarını 3 grup içerisinde ele almaktayız.

 

Bunlardan ilki Tam Ziya Sigortasıdır. Tam Ziya Sigortası malın taşınmakta olduğu araçla birlikte hasar görmesi halinde güvence veren bir çeşit sigorta poliçesidir.

 

İkinci olarak nakliyat firmalarının kullanmış olduğu sigorta ise Dar Teminat Sigortasıdır. Dar Teminat Sigortası taşınan yükün ve onu taşımakta olan aracın taşınma süreci esnasında karşılaşabilecek zararlar neticesinde uğrayabileceği hasarlara sigorta uygulanmasıdır.

 

Üçüncü olarak Geniş Teminat Sigortasıdır. Geniş Teminat Sigortası taşınmakta olan malın çıkış sürecinde ulaşacağı adrese kadar uğrayabileceği herhangi bir hasara karşı temin edilen sigorta poliçelerinden biridir.

 

 

 

ADANA’DA ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK NASIL OLUR?

 

Evden eve nakliyat taşımacılığında gelişen teknoloji ile birlikte taşıma metotlarıda gelişim göstermiştir.

Bu metotlardan en önemlisi ve revaçta olan taşımacılık da “Asansör Taşımacılığı”dır.

 

Adana Online Nakliyat Evi olarak asansörlü taşımacılıkta özel vinçli asansör yardımıyla siz müşterilerimizin eşyaları; varsa balkon yoksa da geniş bir pencereden taşınarak araçlaramıza istifleme yöntemlerinden biridir.

 

Adana Online Nakliyat Evi olara asansörlü taşımacılığı genellikle yüksek katlı binalarda apartman boşluğunun dar olması nedeni ile kullanmaktayız. Vinç makinesi bağlı asansör arcılığıyla taşıma işlemi kısa sürede gerçekleştirilir. Ayrıca asansör taşımacılığında direkt olarak evden araca; araçtan evinize yapmakta olduğumuz hizmet sayesinde zamandan ve fazla iş gücünden tasarruf etmekteyiz.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Aramak İçin Tıkla