Bolu Evden Eve Nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat - Ankara Şehirler Arası Nakliyat - Ankara Sigortalı Taşımacılık - Ankara Asansörlü Taşımacılık - Ankara Eşya Depolama - İlden İle Nakliyat Ankara 0 (312) 276 75 93

Bolu Evden Eve Nakliyat

1 Nisan 2018 Bolu Asansörlü Taşımacılık Bolu Evden Eve Nakliyat Bolu İlçe Nakliyat Bolu İlinde Nakliyat Bolu Nakliye Nakliyat Online Nakliyat Evi 0

BOLU ŞEHİR İÇİ TAŞIMACILIĞINDA NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

Şehiriçi nakliyat hizmeti her firmanın geniş görüşlülük ve bakış açısına göre kalite standartları göstermektedir.

Bir ev taşınırken mutlaka taşınacak eşyaların nasıl taşınacağının planlanması ve gerekli koordinasyon hazırlıkları gerekmektedir. Bu plan çerçevesi içerisinde eşyaların paketleme ve yükleme aşamaları için hazırlıklar yapılmalıdır. Bütün eşyalar dikkatle demonte edilmeli ve nakil  işlemleri gerçekleştikten sonra eşyalar gerekli yerlerine monte edilip yerleştirilmelidir. Bizler Bolu Online Nakliyat Evi firması olarak eşyalarınıza özenle ve hassasiyetle gerekli önemi vermekteyiz.

Şehir içi evden eve nakliyat taşımacılık da Bolu Online Nakliyat Evi olarak faaliyet gösterdiğimiz ilçeler;

Bolu ilinin ilçeleri; Dörtdivan, Gerede, Göynük, Kıbrısçık, Mengen, Mudurnu, Seben ve Yeniçağa’dır.

Dörtdivan: İlçede Yağbaşlar Köyün’de Bizans kale kalıntıları vardır. Yukarısayık ve Sorkun köyleri arasında bir tepede Himmet Dede Türbesi, Kılıçlar köyünde Kırklar Türbesi, Çalköy’de Şehriban Nine Türbesi, Merkez Camii yanında Secamehmet Dede Türbesi bulunmaktadır.Ayrıca Yağbaşlar Köyü Mürseller mahallesinde Ayvadibi Şifalı Suyu bulunur.Her yıl Temmuz ayı içinde Dörtdivan yaylalarında Köroğlu Şenlikleri yapılmaktadır.Çalköy, Çetikören, Karaçayır, Kapaklı ve Kirazlı en önemli yaylalarıdır.

Gerede: Asar Kale, Keçi Kalesi Kalıntıları, Kiliseli Han diye bilinen tarihi tüccar hanı, Yukarı Tekke Camii, Aşağı Tekke Camii Türbesi, Yıldırım Beyazıt Camii, Esentepe’deki Ramazan Dede Türbeleri, gezilip görülebilecek tarihi eserler ve yerlerdir. Esentepe bölgesinde kışın kış sporları ve kayak yapmak mümkündür. Ayrıca yaz aylarında çim kayağı yapma imkanı vardır. Her yıl Temmuz ayı içinde Esentepe’de geleneksel “Esentepe Yağlı Güreşleri” yapılır.Şehrin kuzeyinde Esentepe, Arkut Dağlarında yaylalar başlıca mesirelik alanlardır. Özellikle Gerede Yaylaları yayla turizmine çok uygundur. Gerede’nin güneyinde ise 1200 – 1500 m. yüksekliklerde bulunan yaylalardan en önemlileri Haşat, ve Zorpan yaylalarıdır.

Göynük: 20. yüzyıl başlarına ait eski Türk evleri bakımından zengindir. Göynük İlçesi, sahip olduğu 110 adet tarihi konut, 17 cami, türbe, çeşme ve hamam olmak üzere toplam 127 adet sivil mimarî eser sebebiyle “Kentsel Sit Alanı” ilân edilmiştir. Göynük’te ayrıca 1922 yılında yapılan 3 katlı Zafer Kulesi bulunmaktadır. Çubuk Yaylası, Arıkçayırı Yaylası, Bulanık Yaylası, Değirmenözü Yaylası, Hacımahmut Yaylası en önemli yaylalarıdır. Sünnet Gölü, Çubuk Gölü ve Çatak Köyü Kaplıcası görülmesi gereken turistik yerlerdir.

Kıbrıscık: Yaylaları ile ünlüdür. Köroğlu Dağlarının güney yamaçlarındaki düzlük alanlarda yer alan yaylalardan Belen, Karaköy, Kökez, Bölücekkaya, Kardoğan ve 1825 m. yükseklikte bulunan Devevira en önemlileridir.

Kıbrısçık- Beypazarı yolu üzerinde bulunan Karagöl, bir hektar genişliğinde oldukça derin bir göldür. Çevresi tamamen ormanlık olan gölde kamp yapmak için çok güzel yerler vardır. Gölde çok sayıda yaban ördeği olmasından dolayı avcıların uğrak yeridir. Göl kenarında bulunan bungalov tipi evlerde konaklama imkânı vardır.

Mengen: Mengen ormanlık bir bölgedir ve yüksek yaylaları bulunmaktadır. Başlıcaları; Soğucak, Akçakoca, Bürnük, Sırıklı, Çukur Yayla, Göl Yaylası, Aktepe, Ağalar, Küçükkuz, Civcivler, Mamatlar, Elemen ve Afşar Yaylalarıdır. Ödek, Kemal Savaş, Şirinyazı ve Hızarderesi Göletleri önemli mesire yerleridir. Mengen’in en büyük özelliği; çok ünlü aşçılar yetiştirmesidir. Her yıl Eylül ayının ilk haftasında geleneksel “Mengen Aşçılar ve Turizm Festivali” düzenlenmektedir.

Mudurnu: İl merkezine 52 km uzaklıktaki Mudurnu İlçesi eski Türk evleri bakımından önemli bir özelliğe sahiptir. İlçede bulunan 165 adet ev ve 8 Cami, çeşme ve hamam olmak üzere toplam 173 adet mimari değeri yüksek yapı nedeniyle “Kentsel Sit Alanı” ilan edilmiştir. Türk sivil mimarisinin en güzel örneklerinden biri ise “Armutçular Konağı” dır. İlçe sınırlarındaki Sülük Gölü, Karamurat Gölü, Ümran Tepesi ve yaylalar halkın dinlenme yerleridir.

Mudurnu’ya 5 km. mesafede bulunan Babas Kaplıcası’nın metabolizma hastalıkları ve hafif diabetliler üzerinde olumlu etkileri vardır. Konaklama tesisi bulunmaktadır. Mudurnu’nun 30 km. kuzeybatısında yeralan Sarot Kaplıcası Taşkesti – Ilıca Köyü hudutları içerisindedir. Bolu ili dahilinde bulunan bütün maden sularından ayrı bir özellik taşıyan kaynak, sıcak ve sülfatlıdır.

Seben: İl merkezine 52 km uzaklıktaki Seben İlçesi Kiraz Dağı çevresinde toplanmış, ortalama 1400 m. yükseklikteki yaylalarla çevrilidir. Bu yaylaların en önemlileri Gerenözü ve Kızık yaylalarıdır. Kızık Yaylasının evleri, değişik mimarisiyle dikkati çeker. Bu evler hiç çivi kullanmadan, çam ağaçlarından çatkılı, kenetleme ve birbirine geçme şeklinde yapılmıştır. Yerden yüksekçe yapılmış merdivenler, geniş ocakları ve kendine özgü eşyaları ile bu evler değişik özellikler taşırlar.

Seben İlçesinin 14 km. güneyinde, Kesenözü Köyünde bulunan Bağlum Kaplıcaları mide, safra kesesi, solunum ve dolaşım bozukluklarında olumlu etkileri olduğu bilinmektedir.

Yeniçağa: İl merkezine 37 km uzaklıktaki Yeniçağa İlçesi Ankara-İstanbul karayolu üzerindedir. İlçenin hemen kıyısında uzanan Yeniçağa Gölü kıyı boyunca uzanan ağaçları ile güzel bir mesire yeridir. Gölde tatlı su balıklarından karabalık avlanabilir.

Bu ilçelerimizde 7/24 kesintisiz taşıma faaliyeti göstermekteyiz.

Bolu Online Nakliyat Evi firması olarak Türkiye’nin her yerinde kaliteli ve hızlı taşımacılık hizmeti vermek için müşteri odaklı, disiplinli ve teknolojik gelişmeleri sürekli yakından takip ederek müşterilerimiz için en iyi hizmeti vermek adına sürekli kendimizi yenilemekteyiz. Gün geçtikçe bu sektörde daha çok büyüyor, Şehirler arası  taşımacılık konusunda titizlikle çalışıyoruz. Şehirler arası evden eve nakliyat için eşyalar doğru paketlenmelidir, bu konudaki uzmanlığımıza güvenebilirsiniz. Maddi ve manevi eşyalarınız sizin onları kullanırken ki titizliğiniz kadar Bolu Online Nakliyat Evi olarak özenle, titizlikle yeni kullanım yerlerine güvenle ulaştıracağımızdan şüpheniz olmasın.

BOLU NEREDEDİR?

Karadeniz Bölgesi’nin Batı Karadeniz Bölümü’nde yer alan Bolu, kuzeyde Karadeniz ve Zonguldak, doğuda Çankırı ve Ankara, güneyde yine Ankara ve Eskişehir, batıda Bilecik ve Sakarya illeri ile çevrilidir. Karadeniz ile İç Anadolu arasında, çok engebeli ve dağlık bir alanda yer alır. Yüzey şekillerini Batı Karadeniz Dağlarının uzantıları ile bu yükseltiler arasında kalan çukur bölgeler belirler. İl sınırları içerisinde, kıyıdan iç kesimlere doğru üç dağ sırası vardır. Bu dağlardaki en yüksek nokta Kızıltepe’dir (1.486 m.). İkinci sırayı oluşturan Bolu Dağları daha yüksektir. Yükseklik Çele Tepesi’nde 1.911 m.ye ulaşır. Üçüncü sıra dağı ise İlin güney ve doğusunu bütünüyle kaplayan, kuzeydoğu-güneybatı doğrultulu Köroğlu Dağlarıdır. Bunların en yüksek noktası Köroğlu tepesi’dir (2.499 m.). Bu dağlık alanda çok sayıda yayla bulunmaktadır. En önemlileri Bolu Dağlarındaki Mengen ve Bolu yaylaları, Köroğlu Dağlarındaki Gerede, Kıbrıscık, Seben, Mudurnu ve Göynük yaylalarıdır.

Bolu’ya nasıl gidilir?

Bolu, büyük şehirleri birbirine bağlayan yollar üzerinde olduğu için çeşitli ulaşım alternatiflerine sahip. Elverişli coğrafi konum ve ekonomik olanaklar olsa da Bolu’nun demir ve hava yolu yeterli düzeyde değil. Kara yolu her ihtiyacı karşılamaya şimdilik yetiyor.

Özel aracınız ile Bolu’ya gidecekseniz kara yolu yönlendirmelerini takip ederek Batı Karadeniz’e doğru ilerlemelisiniz. İstanbul’dan yola çıkanlar E80 üzerinden Anadolu Otoyolu Bolu Batı Bağlantısı yönünü takip etmeli. Düzce‘den sonra 270 kilometre daha sürüp Bolu’ya varırsınız. Ankara‘dan ise F.S.M. Bulvarı’ndan otoyola bağlanarak tabelaları takip edip Bolu’ya geçebilirsiniz. Tabi otobüs firmalarını tercih ederek da bu yolculuğu gerçekleştirebilirsiniz. Ucuz yoldan Bolu’ya gitmek için fiyatları inceleyin.

Bolu’da havaalanı olmadığı için direkt uçuş ile şehre inemiyorsunuz. Civardaki en yakın hava yolu sahası Sabiha Gökçen ve Cengiz Topel. İstanbul veya Kocaeli‘ne uçak ile gelip otobüs ile yola devam edebilirsiniz.

BOLU’NUN İKLİM KOŞULLARI

Bolu’nun iklimi deniz iklimi ile iç Anadolu’nun kara (bozkır) iklimi arasında bir geçiş alanıdır. Her iki iklimin tesiri de vardır. Karadeniz kenarındaki yerlerde yazlar serin ve kışlar ılık geçer. Yaz ve kış arasında fark azdır. İç kısımlarda ise yaz ve kış arasındaki sıcaklık farkı çok fazladır. Hatta gece ile gündüz arasında büyük ısı farkı vardır. Bu kısımda kışlar soğuk ve kar yağışlıdır. Sıcaklık, yaz ve kış aylarında + 39,4 °C ile -31,5°C arasında seyreder. Senelik yağış miktarı 535-1084 mm arasındadır. Yağışın üçte biri kış devresine aittir.

Bolu’nun yarıdan fazlası ormanlıktır. Ormanların arazi içindeki oranı % 55’e yaklaşmaktadır. Ormanlar kestane, kayın, kavak, defne, ıhlamur, dışbudak, karaağaç, gürgen, meşe ve 1200 metreden sonra çam ağaçları ile çok zengin ağaç türlerine sahiptir. Topraklarının % 20’si ekili arazidir. Çayır ve mer’alar % 16’dır. İl topraklarının sadece % 10’u tarıma elverişli değildir. Bolu’da meyve ağaçları da çok fazladır.

BOLU EVDEN EVE NAKLİYAT

Bolu Online Nakliyat Evi hizmeti olarak önerilerimiz;

 

 • Personellerimiz ait cep telefon numaralarını not alın ve taşınma konusuyla ilgili sormanız gerekebilecek bir konu olursa aramak üzere yanınızda bulundurun.
 • Nakliyeciler taşınacağınız adrese doğru hareket etmeden önce kendisinin size ulaşabileceğim bir telefon numarası verin. Size ulaşamadığı taktirde alternatif bir telefon numarası daha bırakın.
 • Online Nakliyat Evi hizmeti ile beraberiniz de getirmeyeceğiniz eşyalarınızı not alın.
 • Ağır eşyaları küçük, hafif eşyaları ise büyük kutulara yerleştirin. Temel ihtiyaçları göz önünde bulundurun.
 • Evden eve nakliyat öncesi buzdolabınızın içine iyice temizleyip kuruladıktan sonra, bir çorap veya naylon jelatin içine bir avuç kahve veya kabartma tozu koyup dolabınıza yerleştirerek kötü kokmasına engelleyin.
 • Bombaları, Avizeleri kolileme dön önce ampüllerin sökün.
 • Yeni evinize taşındıktan daha sonra elektronik cihazlarınızın fişini takmadan önce elektrik sistemlerinin uyumunu kontrol edin. Yardım almaktan çekinmeyin.
 • Arkanıza yaslanıp geri kalanını Bolu Online Nakliyat Evi’nin profesyonellerine bırakın ve taşınmanın gereksiz derecede büyütüldüğünün keyfini çıkarın.

 

BOLU İLİNDE NAKLİYAT NASIL YAPILIR?

 Bolu Şehirler arası Online Nakliyat Evi; Ülkemizin giderek nüfus yoğunluğunun artması ve bu yoğunluğun ülke genelinde orantısız dağılımı ile Şehirler arası taşıma ve nakliyat İhtiyaçları olmazsa olmaz bir ihtiyaç haline gelmiştir.

Teknolojinin gelişmesi ile internetin hızla büyümesi ve gelişmesi Online Nakliyat ticaretini büyütmüş ve farklı Şehirler arası nakliyat imkanı sağlamıştır.

Şehirler Arası Nakliyat çok kapsamlı bir planlama gerektirmektedir.  Evden eve eşya taşıma işi sadece adresten adrese eşyanın gitmesi anlamına gelmez. Mesafenin uzak olması bir çok faktörü göz önünde bulundurmayı gerektirir.

Öncelikle taşıması gereken evin önceden mutlaka planlaması yapılmalı ve eşyanın nasıl ve ne tür bir araçla taşınması gerektiği hesaplanmalıdır.

1+1  veya 2+1 bir ev için büyük boyutta bir aracın gelmesi eşyalar için rahatlık anlamına gelmez. Gidilecek mesafenin uzak olması aracın yakacağı yakıt gibi etkenler maliyeti gereksiz yere artırmaktadır. Aynı zamanda yeni adreste eşya taşıma asansörü ihtiyacının saptanması, tam zamanında hazır bulunması gibi etkenler de önemlidir.

Bolu Online Nakliyat Evi farklı model ve boyutlarda araçları, Şehirler arası olsun ilden ile olsun bir çok ilde bulunan çözüm ortaklığı sayesinde parça eşya taşıma, parsiyel taşımacılığı ve kargo gönderimi gibi ihtiyaçlarınıza da en uygun çözümleri sağlamaktadır. Kaliteli hizmet ve yüksek müşteri memnuniyeti ilkeleri ile tüm nakliyat ihtiyaçlarınızı en uygun çözümleri sunabilecek kapasitedeki firmamız Bolu ’dan tüm Türkiye’ye Online Nakliyat Evi olarak 365 gün 24 saat hizmet taşımaktadır.

BOLU’DAN HANGİ İLLERE NAKLİYAT YAPILIR?

Bolu Online Nakliyat Evi firmamız Türkiye’nin her yerinde nakliyat hizmeti vermektedir. Kaliteli ve hızlı taşımacılık anlayışı, müşteri odaklı çalışma, disiplini ve teknolojik gelişmeleri sayesinde Türkiye’nin 81 ilinde siz müşterilerimize hizmet ve olanaklar sağlamaktadır.

BOLU’DA GÜVENİLİR NAKLİYAT NASIL OLUR?

Bolu Online Nakliyat Evi personelleri olarak halk içi bir tabir ile siz müşterilerimize güvenilir nakliyat konusunda bilgilendirmek istiyoruz.

Hiç kimse ben manda yoğurduna inek sütü karıştırıyorum demez. Hangi manda yoğurdu satıcısına sorsanız benimki hakiki manda yoğurdu der. Bizim de yapmamız gereken manda yoğurdunu satan yoğurtçuların yoğurdunu daha önce yemiş müşterilerine soru sorarak ve yoğurda ne derecede inek sütü eklendiğini öğrenmek iyi bir yöntem olabilir.

Tarafsız, objektif bir kurumun müşteri değerlendirmelerine dayalı bir ölçme sistemi geliştirmesi biz de evden eve taşınırken kime itibar etmemiz gerektiği konusunda önemli ipuçları vermektedir.

Güvenilir firmalar evden eve nakliyat sözleşmesi imzalamak da hiçbir şekilde tereddüt etmezler. Firma temsilcisi sözleşmeyi sonraya bırakıyor ise, bu davranışı sözleşmeden çekiniyor şeklinde yorumlamanız gerekir. Özellikle Şehirler arası taşımalar da sözleşmede araç plakasının yer almasına ve teslim tarihinin boş bırakılmamasına dikkat etmelisiniz.

Güvenilir bir firma taşıyacakları evin detayları ile de ilgilenir. Hepimizin bildiği gibi evden eve taşıma da zannettiğimizden çok daha fazla detay bulunmaktadır. Taşınma tarihi başta olmak üzere; ambalajı kimin yapacağı, ambalaj malzemesinin yeni ya da ikinci el olması, nelerin ambalajlanacağı, merdiven mi? Asansör mü? Kullanılacağı, taşıma için kaç işçi kiralanacak, kaçıncı katlara taşınma yapılacağı, kamyonun sokağı ve evin ne kadar yakın durabileceği gibi detayların açıklığa kavuşturulması ve bilgilendirilmesi.

Güvenilir firmalar tüm detayları ve fiyatı sizinle konuştuktan sonra karar size bırakırlar. Sizin hiçbir şekilde sık boğaz etmezler. Kararınızı saygıyla karşılarlar, sizi dakika başı arayıp kararınız etkilemeye çalışmazlar. Size makul bir fiyat verir ve fiyatta aşırı esneklik göstermezler.

İyi bir firma rakiplerle taşınma durumunda yaşında olacak rezaletler yerine kendi hizmetlerinin içeriğini anlatırlar. Bolu Evden eve nakliyat sektöründe özellikle Şehirler arası taşımalarda tüketicinin önemli risklerle karşı karşıya olduğunu her nakliyatçı bilir. Ancak tüketici olarak siz bugün tanıştığınız bir firma ile diğerleri arasında kıyas yapacak veriye sahip değil iseniz size söylenenleri ihtiyat ile karşılamalısınız.

 

ONLİNE NAKLİYAT EVİ’NDE BİREYSEL ÇÖZÜMLER NELERDİR?

Bireysel Çözümler;

 • Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, ev ve ofis eşyalarının bulunduğu yerden istenilen yeni adrese doğru zamanda doğru yere taşınması için gerekli prosedürleri planlama, uygulama ve kontrol etme sürecidir.

 

Evden eve nakliyat süreci sırasıyla şu aşamaları gerçekleştirmektedir;

 

1.Demontaj ve paketleme

 1. Eşyaların araca taşınması
 2. Yeni adrese eşyaların nakliyatı
 3. Eşyalarını yeni eve taşınması
 4. Montaj ve istenilen yerlere eşyanın yerleştirilmesi

 

Günümüzde evden eve nakliyat sürecinde kimi müşteriler hiçbir eşyayı eline sürmeden evine taşınmayı istemektedir. Bu durumlarda firmamızdan ilave özel destekler de alabilirsiniz.

 

Evden eve nakliyat ikiye ayrılmaktadır. Bunlar;

1. Şehir içi

2.Şehirler arası

 

Şehirler arası evden eve nakliyat ve Şehir içi evden eve nakliyat her iki seçenekte aynı planlı ve programlıdır. Sadece tek fark maliyet ve eşyaların transferleri için kat edilen yol, mesafe değişiklik göstermektedir.

 

Şehirler arası maliyetlerin %50’sini yakıt giderleri oluştururken Şehir içinde bu oran %11’e düşmektedir. İşçilik her iki seçenekte de önemli bir yer tutmakla birlikte Şehirler arası %38 iken Şehir İçinde %56’ya yükselmektedir.

 

Online Nakliyat Evi ilden ile Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine hizmet veren firmamız, kapsamlı hizmet ağı ve her türlü kişisel yardım ile eşyalarınız büyük bir hassasiyetle taşınmakta ve bunun içinde eşyalarınıza uygun araçlar tahsis etmekteyiz.

 

 • Asansörlü Taşımacılık

 

Bolu Online Nakliyat Evi evden eve asansörlü taşımacılık, yüksek katlara çıkarılacak eşyalarınızı inceler ondan sonra asansörün kurulacağı yere bakarak siz değerli müşterilerimize teklif sunmaktadır.

Bolu Online Nakliyat Evi asansörlü taşımacılık hizmetlerinde Bolu ’da sizlere güvenilir sorunsuz olarak hizmet vermekteyiz. Asansör sistemi sayesinde eşyalarınıza hızlı ve güvenli olarak taşıma imkanı sunmaktayız.

Bolu Asansörlü taşımacılık hizmetinden faydalanmak istiyor iseniz ilk yapmanız gereken firma ile konuşmak. Taşındığınız ve taşınmakta olduğunuz yerin kullanıma uygun olup olmadığına karar vermek. Eğer asansörün kurulum pozisyonu olanaklı ise asansörün kurulumu 20 dakika sürer ve 15 kat (45 metre) kadar çıkabilen bir sistemdir.

Bolu Asansörlü taşımacılık işleminin sağlıklı bir şekilde işlemesi için binayı olan mesafesi açık kontrolleri yapılır. Eşyalarınız paketlenir ve asansörün sepeti yanaşacağı balkona taşınarak asansör kurulduktan sonra taşıma işlemleri başlamaktadır. Asansörün sepetine konulan eşyalarınızı yere koymadan direk aracın içine konmaktadır aracın içindeki elemanımız eşyalarınızı aracın içine istiflemektedir.

Yükleme işlemi bittikten sonra asansörlü aracımız ve eşyaların bulunduğu aracımız indirme adresine geçerek yine aynı şekilde bu seferde aracın içindeki eşyalar yine yere inmeden direk asansörün sepetine konularak balkondan odalara taşınır. Asansörle evden eve taşımacılık sayesinde taşıma işlemi daha kısa sürede gerçekleştiği gibi eşyalarınızın minimum hasar riski ile taşınmasını sağlar.

Taşıma işlerinde teknolojinin vermiş olduğu imkanlar dahilinde sizlere Online Nakliyat Evi olarak kusursuz hizmet sunmayı amaç edinmekteyiz. Yüksek katlarda oturan müşterilerimiz için tasarlamış olduğumuz bu sistem sayesinde güvenilir, hızlı olarak evden eve nakliyat hizmeti sağlamaktayız.

 

 • Özel Eşya Taşıma

 

Bolu Online Nakliyat Evi olarak sizlerin her bir parça eşyası bizler için önem teşkil etmektedir.

Yine de müşterilerimizin özenle dikkat etmemiz konusunda uyardıkları eşyalar bulunmaktadır. Bu özel eşyalar içine şunlar girmektedir;

-Antika değeri olan eşyalar

-Cam ağırlıklı eşyalar

-Müzik aletleri; piyano 🎹 , çello, bas gitar 🎸 vs.

-Elektronik hassasiyeti olan eşyalar

-Resmi evrak sayılan bir çok eşya

 

Bu tür özel eşyalar hassas eşya kategorisine girmektedir.

Özel eşya (hassas eşya) aslında kişi veya kurumların eşya için verdiği önemdir. Herkes için önemsiz olan bir eşyanın manevi değerinin yüksek olması onu hassas yapmaktadır. Bu nedenle bizler Bolu Online Nakliyat Evi olarak edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda her bir eşyanıza gerekli olan önemi ve hassasiyeti sağlamak adına hizmet sunmaktayız.

 

 • Şehir İçi Taşımacılık

 

Bolu Online Nakliyat Evi Şehir içi evden eve nakliyat ve taşımacılık İhtiyaçlarım Bolu ’da çok yaygın ve profesyonel hizmet gerektiren bir sektördür. Siyasetin merkezi olan Bolu ’da evden eşya taşıma ihtiyacı çok yoğundur ve ciddi bir rekabet ortamı ortaya çıkarmıştır.

Türkiye’nin yönetim merkezi olan Bolu ’da taşınma işlemleri Online Nakliyat Evi sürecin en başından sonuna kadar titizlikle profesyonellikle halletmekte.

Bizimle iletişime geçmenizin hemen ardından tüm detayları göz önünde bulundurarak sizin için tüm sürecin planlanmasını hazırlar ve en ekonomik fiyatlandırma çalışmasını sunarak sizlere olanaklar sağlamaktayız.

Onayınızın alınması ile birlikte Online Nakliyat Evi tüm taşınacak eşyalarınızın hazırlanıp paketlenmesini, büyük mobilyalarınızın demontaj ve montaj işlemlerine, taşıma ve yerleştirme işlerini en başından sonuna kadar hızlı ve planlı bir şekilde gerçekleştirir.

 • Şehirler Arası Taşımacılık

Şehirler arası nakliyat deneyim ve uzmanlık isteyen bir taşımacılık alanıdır. Bolu Online Nakliyat Evi evden eve taşınacak eşyaların zarar görmeden nakliyesi için geniş araç filosu, uzman personeliyle ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla çalışmaktadır. İstediğiniz zamanda istediğiniz yere profesyonel ev-ofis taşımacılığı bizimle artık çok daha kolay.

Türkiye’nin 81 ilinde ki müşterilerimiz; sigortalı, garantili ve asansörlü Şehirler arası nakliyat ihtiyaçlarınızda bizi aramanız yeterlidir.

Online Nakliyat Evi firması olarak taşımacılık hizmetini evden eve nakliyat konusunda özel olarak hazırlanmış olan kapalı kasa araçlarımızla yapmaktadır. Bundan dolayı eşyalarını zorla hava koşullarında bile hiçbir zarar görmemektedir. Bunun dışında taşıma sırasında araç içinde kayıp ve  kırılmaları önlemek için de eşyalarınız aracımıza bağlanarak sabitlenmektedir.

Eşyalarınızın zarar görmemesi adına özel koruyucu ürünler ile sararak kırılmasını ya da zarar görmesini engellenmekteyiz. Mobilyalarınızdan, beyaz eşyalarınıza, elektronik cihazlarınızdan, kırılacak derecede hassas eşyalarınıza kadar hepsi özel baloncuklu kaplama malzemesi ile sarılarak nakliye edilmektedir. Şirketimiz Online Nakliyat Evi firması olarak araçlarımızın her biri firmamıza aittir. Özel nakliyatlarımızın içi mobilya kaplıdır ve eşyalarımız darbelere karşı korunur. Bunun yanında araçlarımız kapalı kasa olarak üretilmiştir. Bu sayede eşyalarınız hiç zarar görmeden rahatlıkla taşınır.

Büyük emekler vererek almış olduğunuz eşyaları gideceği adrese kadar sorunsuzca taşınması için Online Nakliyat Evi olarak elimizden gelen tüm çaba ve gayreti göstermekteyiz, hiçbir şüpheniz dahi olmasın.

 

 • Ambalaj ve Paketleme

 

Bolu Online Nakliyat Evi firması olarak her bir eşyanız kamyona yüklenmeden önce mutlaka paketlenir.

Değerli müşterilerimiz eşyayı ambalajlama ya da paketleme eşyaya verilen değerle/hassasiyetle doğru orantılıdır. Eşya depolama da profesyonellik, evden eve nakliyat ve eşya depolama da sağlıklı sonuçlar doğurur.

İnsanlar taşınırken en çok sıkıntı yaşadıkları durum eşyalarının zarar görmesidir. Özellikle kırılabilen, hassas eşyalar, cam ve ince malzemeden oluşan eşyalar, piyano, tablo gibi bir çok kategorideki eşyalar için hassasiyet çok önemlidir. Paketleme ve ambalajlama için ekipman tipleri vardır ve bunların nakliye firmasının yanında olması gerekir. Bizler de Bolu Online Nakliyat Evi olarak bu olanakları sağlamak adına buradayız.

Her eşyanın farklı paketleme yöntemleri vardır. Cam eşya, beyaz eşya, elektronik eşya, mutfak eşyası, kumaş elbiseler gibi bir çok eşyanın farklı paketleme yöntemi vardır. Paketleme üretim olduğu gibi eğer taşınarak depolanacaksa bir de istifleme taşıma yöntemleri devreye girmektedir.

Firmamız tarafından kırılabilecek malzemeler özenle paketlenmektedir. Cam malzemeler için özel kabarcıklı poşetler kullanmaktayız. Ayrıca olası kazalarda eşyalarınızın zarar görmemesi için, kamyon yerleşiminde kırılacak eşyaları özen gösterilmektedir.

Taşınan tüm eşyalara en iyi şekilde ambalaj yapmış olduğumuz gibi aynı zamanda gereken tedbirleri önceden alarak eşyanın büyüklüğüne göre özel olarak tasarlanan paketleme ve ambalaj malzemeleri ile paketlemekteyiz.

 • Eşya Depolama

Eşya depolama hizmeti almak için çok farklı nedenleriniz olabilir. Belki yeni taşınacağız eviniz hazır olana kadar eşyanızı bir depoya kaldırmanız gerekiyor veya eşyanız yeni evinize sığmıyordur. Gerekçeniz her ne ise Online Nakliyat Evi olarak biz buradayız.

Eşyalarınızın ister bir kısmını isterseniz tamamını hijyenik depolarımız da profesyonel ve sigortalı olarak eşya depolama hizmetini Bolu ’da sunmaktayız.

Depolarımız tamamen bize ait olup, temizlik, güvenlik ve profesyonellik ön planda tutulmuştur. Kıyafetlerinizden beyaz eşyalarınıza, elektronik eşyalardan kumaşlara kadar hangi eşyanın nasıl depolanması gerektiğininin bilincinde olarak sizlere olanak sağlamaktayız.

Talebiniz durumunda ekiplerimiz gelerek eşyalarınızı paketlemekte ve depolarımıza yerleştirmektedir. Tekrar eşyalarınızı almak istediğinizde üç gün önceden haber vermeniz durumunda geri getirerek yerlerine yerleştirilmektedir.

Eşya depolama ve evden eve nakliyat sektöründe deneyim ve tecrübelerimizle sizlere profesyonel taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Depolama ihtiyaçlarınızda Bolu Online Nakliyat Evi olarak eşyalarınız güvence altında korunmaktadır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Aramak İçin Tıkla