Çanakkale Evden Eve Nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat - Ankara Şehirler Arası Nakliyat - Ankara Sigortalı Taşımacılık - Ankara Asansörlü Taşımacılık - Ankara Eşya Depolama - İlden İle Nakliyat Ankara 0 (312) 276 75 93

Çanakkale Evden Eve Nakliyat

1 Nisan 2018 Çanakkale Asansörlü Taşımacılık Çanakkale Bİreysel Taşıma Çanakkale Evden Eve Nakliyat Çanakkale Güvenilir Nakliyat Çanakkale Güvenli Nakliyat Çanakkale Kurumsal Taşıma Çanakkale Sigortalı Nakliyat Çanakkale Taşıma Nakliyat Online Nakliyat Evi 0

ÇANAKKALE ŞEHİR İÇİ TAŞIMACILIĞINDA NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

Şehiriçi nakliyat hizmeti her firmanın geniş görüşlülük ve bakış açısına göre kalite standartları göstermektedir.

Bir ev taşınırken mutlaka taşınacak eşyaların nasıl taşınacağının planlanması ve gerekli koordinasyon hazırlıkları gerekmektedir. Bu plan çerçevesi içerisinde eşyaların paketleme ve yükleme aşamaları için hazırlıklar yapılmalıdır. Bütün eşyalar dikkatle demonte edilmeli ve nakil  işlemleri gerçekleştikten sonra eşyalar gerekli yerlerine monte edilip yerleştirilmelidir. Bizler Çanakkale Online Nakliyat Evi firması olarak eşyalarınıza özenle ve hassasiyetle gerekli önemi vermekteyiz.

Şehir içi evden eve nakliyat taşımacılık da Çanakkale Online Nakliyat Evi olarak faaliyet gösterdiğimiz ilçeler;

Çanakkale ilinin ilçeleri;

 • Çanakkale (il merkezi)
 • Ayvacık
 • Bayramiç
 • Biga
 • Bozcaada
 • Çan
 • Eceabat
 • Ezine
 • Gelibolu
 • Gökçeada
 • Lapseki
 • Yenice

 

Bu ilçelerimizde 7/24 kesintisiz taşıma faaliyeti göstermekteyiz.

Çanakkale Online Nakliyat Evi firması olarak Türkiye’nin her yerinde kaliteli ve hızlı taşımacılık hizmeti vermek için müşteri odaklı, disiplinli ve teknolojik gelişmeleri sürekli yakından takip ederek müşterilerimiz için en iyi hizmeti vermek adına sürekli kendimizi yenilemekteyiz. Gün geçtikçe bu sektörde daha çok büyüyor, Şehirler arası  taşımacılık konusunda titizlikle çalışıyoruz. Şehirler arası evden eve nakliyat için eşyalar doğru paketlenmelidir, bu konudaki uzmanlığımıza güvenebilirsiniz. Maddi ve manevi eşyalarınız sizin onları kullanırken ki titizliğiniz kadar Çanakkale Online Nakliyat Evi olarak özenle, titizlikle yeni kullanım yerlerine güvenle ulaştıracağımızdan şüpheniz olmasın.

ÇANAKKALE NEREDEDİR?

Çanakkale, Marmara Bölgesi sınırları içinde yer alan bir ildir. Çanakkale nüfüsu Tüik (Türkiye İstatistik Kurumu) verilerine göre 2015 yılında 511.790 şeklindedir. Çanakkale nüfüs sıralamasına göre Türkiye’nin 41. büyük şehridir. Çanakkale koordinatları; enlem: 40.1467 ve boylam: 26.4086 şeklindedir.

Çanakkale’ye nasıl gidilir?

İstanbul’dan TEM otoyolu Kınalı çıkışından Tekirdağ sapağını takip ederek, Keşan-Gelibolu’ya geliyorsunuz. Milli Park 27 km uzaklıkta.

Çanakkale’ye ikinci geçiş Eceabat’tan feribotla. Birinci geçiş ise Gelibolu-Lapseki arasında ve feribot saat başı kalkıyor. Çanakkale-İzmir yolunun 14. km’sinde Güzelyalı sapağı bulunuyor.

 • İzmir Çanakkale arası yaklaşık 330 kilometre(km) mesafede ve araçla yaklaşık 4 saat 40 dakika kadar sürmektedir.
 • Bursa Çanakkale arası yaklaşık 270 kilometre(km) mesafede ve araçla yaklaşık 3 saat 30 dakika kadar sürmektedir.
 • Balıkesir Çanakkale arası yaklaşık 220 kilometre(km) mesafede ve araçla yaklaşık 2 saat 45 dakika kadar sürmektedir.
 • Ankara Çanakkale arası yaklaşık 660 kilometre(km) mesafede ve araçla yaklaşık 8 saat 10 dakika kadar sürmektedir.

ÇANAKKALE’NIN İKLİM KOŞULLARI

Genel olarak ılıman sayılır. Akdeniz iklimiyle Karadeniz iklimi arasında bir geçiş iklimi husûsiyeti gösterir. Edremit Körfezinde Akdeniz iklimi hüküm sürerken, orta kısımda ve Gelibolu Yarımadasında havalar soğuk geçer Balkanlar üzerinden gelen soğuk rüzgârlar tesirli olur. Kar yağışı azdır. Yağış kış ve ilkbaharda fazladır. Yıllık yağış miktarı 600-1200 mm arasındadır. Don olayları fazladır. Senede bir aya yakın donlu geçer. Sıcaklık -10° ile +38° arasında seyreder.

Çanakkale’nin ancak % 3’ü ekime elverişli değildir. % 53’ü ormanlarla ve % 10’u çayır ve mer’alarla örtülüdür. Ormanlar iç bölgelerde daha kesiftir. % 34 arâzide çeşitli tarım ürünleri ekilir. Orman bakımından en zengin illerimizden biridir.

ÇANAKKALE EVDEN EVE NAKLİYAT

Çanakkale Online Nakliyat Evi hizmeti olarak önerilerimiz;

 

 • Personellerimiz ait cep telefon numaralarını not alın ve taşınma konusuyla ilgili sormanız gerekebilecek bir konu olursa aramak üzere yanınızda bulundurun.
 • Nakliyeciler taşınacağınız adrese doğru hareket etmeden önce kendisinin size ulaşabileceğim bir telefon numarası verin. Size ulaşamadığı taktirde alternatif bir telefon numarası daha bırakın.
 • Online Nakliyat Evi hizmeti ile beraberiniz de getirmeyeceğiniz eşyalarınızı not alın.
 • Ağır eşyaları küçük, hafif eşyaları ise büyük kutulara yerleştirin. Temel ihtiyaçları göz önünde bulundurun.
 • Evden eve nakliyat öncesi buzdolabınızın içine iyice temizleyip kuruladıktan sonra, bir çorap veya naylon jelatin içine bir avuç kahve veya kabartma tozu koyup dolabınıza yerleştirerek kötü kokmasına engelleyin.
 • Bombaları, Avizeleri kolileme dön önce ampüllerin sökün.
 • Yeni evinize taşındıktan daha sonra elektronik cihazlarınızın fişini takmadan önce elektrik sistemlerinin uyumunu kontrol edin. Yardım almaktan çekinmeyin.
 • Arkanıza yaslanıp geri kalanını Çanakkale Online Nakliyat Evi’nin profesyonellerine bırakın ve taşınmanın gereksiz derecede büyütüldüğünün keyfini çıkarın.

 

ÇANAKKALE İLİNDE NAKLİYAT NASIL YAPILIR?

 Çanakkale Şehirler arası Online Nakliyat Evi; Ülkemizin giderek nüfus yoğunluğunun artması ve bu yoğunluğun ülke genelinde orantısız dağılımı ile Şehirler arası taşıma ve nakliyat İhtiyaçları olmazsa olmaz bir ihtiyaç haline gelmiştir.

Teknolojinin gelişmesi ile internetin hızla büyümesi ve gelişmesi Online Nakliyat ticaretini büyütmüş ve farklı Şehirler arası nakliyat imkanı sağlamıştır.

Şehirler Arası Nakliyat çok kapsamlı bir planlama gerektirmektedir.  Evden eve eşya taşıma işi sadece adresten adrese eşyanın gitmesi anlamına gelmez. Mesafenin uzak olması bir çok faktörü göz önünde bulundurmayı gerektirir.

Öncelikle taşıması gereken evin önceden mutlaka planlaması yapılmalı ve eşyanın nasıl ve ne tür bir araçla taşınması gerektiği hesaplanmalıdır.

1+1  veya 2+1 bir ev için büyük boyutta bir aracın gelmesi eşyalar için rahatlık anlamına gelmez. Gidilecek mesafenin uzak olması aracın yakacağı yakıt gibi etkenler maliyeti gereksiz yere artırmaktadır. Aynı zamanda yeni adreste eşya taşıma asansörü ihtiyacının saptanması, tam zamanında hazır bulunması gibi etkenler de önemlidir.

Çanakkale Online Nakliyat Evi farklı model ve boyutlarda araçları, Şehirler arası olsun ilden ile olsun bir çok ilde bulunan çözüm ortaklığı sayesinde parça eşya taşıma, parsiyel taşımacılığı ve kargo gönderimi gibi ihtiyaçlarınıza da en uygun çözümleri sağlamaktadır. Kaliteli hizmet ve yüksek müşteri memnuniyeti ilkeleri ile tüm nakliyat ihtiyaçlarınızı en uygun çözümleri sunabilecek kapasitedeki firmamız Çanakkale ’dan tüm Türkiye’ye Online Nakliyat Evi olarak 365 gün 24 saat hizmet taşımaktadır.

ÇANAKKALE’DEN HANGİ İLLERE NAKLİYAT YAPILIR?

Çanakkale Online Nakliyat Evi firmamız Türkiye’nin her yerinde nakliyat hizmeti vermektedir. Kaliteli ve hızlı taşımacılık anlayışı, müşteri odaklı çalışma, disiplini ve teknolojik gelişmeleri sayesinde Türkiye’nin 81 ilinde siz müşterilerimize hizmet ve olanaklar sağlamaktadır.

ÇANAKKALE’DE GÜVENİLİR NAKLİYAT NASIL OLUR?

Çanakkale Online Nakliyat Evi personelleri olarak halk içi bir tabir ile siz müşterilerimize güvenilir nakliyat konusunda bilgilendirmek istiyoruz.

Hiç kimse ben manda yoğurduna inek sütü karıştırıyorum demez. Hangi manda yoğurdu satıcısına sorsanız benimki hakiki manda yoğurdu der. Bizim de yapmamız gereken manda yoğurdunu satan yoğurtçuların yoğurdunu daha önce yemiş müşterilerine soru sorarak ve yoğurda ne derecede inek sütü eklendiğini öğrenmek iyi bir yöntem olabilir.

Tarafsız, objektif bir kurumun müşteri değerlendirmelerine dayalı bir ölçme sistemi geliştirmesi biz de evden eve taşınırken kime itibar etmemiz gerektiği konusunda önemli ipuçları vermektedir.

Güvenilir firmalar evden eve nakliyat sözleşmesi imzalamak da hiçbir şekilde tereddüt etmezler. Firma temsilcisi sözleşmeyi sonraya bırakıyor ise, bu davranışı sözleşmeden çekiniyor şeklinde yorumlamanız gerekir. Özellikle Şehirler arası taşımalar da sözleşmede araç plakasının yer almasına ve teslim tarihinin boş bırakılmamasına dikkat etmelisiniz.

Güvenilir bir firma taşıyacakları evin detayları ile de ilgilenir. Hepimizin bildiği gibi evden eve taşıma da zannettiğimizden çok daha fazla detay bulunmaktadır. Taşınma tarihi başta olmak üzere; ambalajı kimin yapacağı, ambalaj malzemesinin yeni ya da ikinci el olması, nelerin ambalajlanacağı, merdiven mi? Asansör mü? Kullanılacağı, taşıma için kaç işçi kiralanacak, kaçıncı katlara taşınma yapılacağı, kamyonun sokağı ve evin ne kadar yakın durabileceği gibi detayların açıklığa kavuşturulması ve bilgilendirilmesi.

Güvenilir firmalar tüm detayları ve fiyatı sizinle konuştuktan sonra karar size bırakırlar. Sizin hiçbir şekilde sık boğaz etmezler. Kararınızı saygıyla karşılarlar, sizi dakika başı arayıp kararınız etkilemeye çalışmazlar. Size makul bir fiyat verir ve fiyatta aşırı esneklik göstermezler.

İyi bir firma rakiplerle taşınma durumunda yaşında olacak rezaletler yerine kendi hizmetlerinin içeriğini anlatırlar. Çanakkale Evden eve nakliyat sektöründe özellikle Şehirler arası taşımalarda tüketicinin önemli risklerle karşı karşıya olduğunu her nakliyatçı bilir. Ancak tüketici olarak siz bugün tanıştığınız bir firma ile diğerleri arasında kıyas yapacak veriye sahip değil iseniz size söylenenleri ihtiyat ile karşılamalısınız.

 

ONLİNE NAKLİYAT EVİ’NDE BİREYSEL ÇÖZÜMLER NELERDİR?

Bireysel Çözümler;

 • Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, ev ve ofis eşyalarının bulunduğu yerden istenilen yeni adrese doğru zamanda doğru yere taşınması için gerekli prosedürleri planlama, uygulama ve kontrol etme sürecidir.

 

Evden eve nakliyat süreci sırasıyla şu aşamaları gerçekleştirmektedir;

 

1.Demontaj ve paketleme

 1. Eşyaların araca taşınması
 2. Yeni adrese eşyaların nakliyatı
 3. Eşyalarını yeni eve taşınması
 4. Montaj ve istenilen yerlere eşyanın yerleştirilmesi

 

Günümüzde evden eve nakliyat sürecinde kimi müşteriler hiçbir eşyayı eline sürmeden evine taşınmayı istemektedir. Bu durumlarda firmamızdan ilave özel destekler de alabilirsiniz.

 

Evden eve nakliyat ikiye ayrılmaktadır. Bunlar;

1. Şehir içi

2.Şehirler arası

 

Şehirler arası evden eve nakliyat ve Şehir içi evden eve nakliyat her iki seçenekte aynı planlı ve programlıdır. Sadece tek fark maliyet ve eşyaların transferleri için kat edilen yol, mesafe değişiklik göstermektedir.

 

Şehirler arası maliyetlerin %50’sini yakıt giderleri oluştururken Şehir içinde bu oran %11’e düşmektedir. İşçilik her iki seçenekte de önemli bir yer tutmakla birlikte Şehirler arası %38 iken Şehir İçinde %56’ya yükselmektedir.

 

Online Nakliyat Evi ilden ile Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine hizmet veren firmamız, kapsamlı hizmet ağı ve her türlü kişisel yardım ile eşyalarınız büyük bir hassasiyetle taşınmakta ve bunun içinde eşyalarınıza uygun araçlar tahsis etmekteyiz.

 

 • Asansörlü Taşımacılık

 

Çanakkale Online Nakliyat Evi evden eve asansörlü taşımacılık, yüksek katlara çıkarılacak eşyalarınızı inceler ondan sonra asansörün kurulacağı yere bakarak siz değerli müşterilerimize teklif sunmaktadır.

Çanakkale Online Nakliyat Evi asansörlü taşımacılık hizmetlerinde Çanakkale ’da sizlere güvenilir sorunsuz olarak hizmet vermekteyiz. Asansör sistemi sayesinde eşyalarınıza hızlı ve güvenli olarak taşıma imkanı sunmaktayız.

Çanakkale Asansörlü taşımacılık hizmetinden faydalanmak istiyor iseniz ilk yapmanız gereken firma ile konuşmak. Taşındığınız ve taşınmakta olduğunuz yerin kullanıma uygun olup olmadığına karar vermek. Eğer asansörün kurulum pozisyonu olanaklı ise asansörün kurulumu 20 dakika sürer ve 15 kat (45 metre) kadar çıkabilen bir sistemdir.

Çanakkale Asansörlü taşımacılık işleminin sağlıklı bir şekilde işlemesi için binayı olan mesafesi açık kontrolleri yapılır. Eşyalarınız paketlenir ve asansörün sepeti yanaşacağı balkona taşınarak asansör kurulduktan sonra taşıma işlemleri başlamaktadır. Asansörün sepetine konulan eşyalarınızı yere koymadan direk aracın içine konmaktadır aracın içindeki elemanımız eşyalarınızı aracın içine istiflemektedir.

Yükleme işlemi bittikten sonra asansörlü aracımız ve eşyaların bulunduğu aracımız indirme adresine geçerek yine aynı şekilde bu seferde aracın içindeki eşyalar yine yere inmeden direk asansörün sepetine konularak balkondan odalara taşınır. Asansörle evden eve taşımacılık sayesinde taşıma işlemi daha kısa sürede gerçekleştiği gibi eşyalarınızın minimum hasar riski ile taşınmasını sağlar.

Taşıma işlerinde teknolojinin vermiş olduğu imkanlar dahilinde sizlere Online Nakliyat Evi olarak kusursuz hizmet sunmayı amaç edinmekteyiz. Yüksek katlarda oturan müşterilerimiz için tasarlamış olduğumuz bu sistem sayesinde güvenilir, hızlı olarak evden eve nakliyat hizmeti sağlamaktayız.

 

 • Özel Eşya Taşıma

 

Çanakkale Online Nakliyat Evi olarak sizlerin her bir parça eşyası bizler için önem teşkil etmektedir.

Yine de müşterilerimizin özenle dikkat etmemiz konusunda uyardıkları eşyalar bulunmaktadır. Bu özel eşyalar içine şunlar girmektedir;

-Antika değeri olan eşyalar

-Cam ağırlıklı eşyalar

-Müzik aletleri; piyano 🎹 , çello, bas gitar 🎸 vs.

-Elektronik hassasiyeti olan eşyalar

-Resmi evrak sayılan bir çok eşya

 

Bu tür özel eşyalar hassas eşya kategorisine girmektedir.

Özel eşya (hassas eşya) aslında kişi veya kurumların eşya için verdiği önemdir. Herkes için önemsiz olan bir eşyanın manevi değerinin yüksek olması onu hassas yapmaktadır. Bu nedenle bizler Çanakkale Online Nakliyat Evi olarak edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda her bir eşyanıza gerekli olan önemi ve hassasiyeti sağlamak adına hizmet sunmaktayız.

 

 • Şehir İçi Taşımacılık

 

Çanakkale Online Nakliyat Evi Şehir içi evden eve nakliyat ve taşımacılık İhtiyaçlarım Çanakkale ’da çok yaygın ve profesyonel hizmet gerektiren bir sektördür. Siyasetin merkezi olan Çanakkale ’da evden eşya taşıma ihtiyacı çok yoğundur ve ciddi bir rekabet ortamı ortaya çıkarmıştır.

Türkiye’nin yönetim merkezi olan Çanakkale ’da taşınma işlemleri Online Nakliyat Evi sürecin en başından sonuna kadar titizlikle profesyonellikle halletmekte.

Bizimle iletişime geçmenizin hemen ardından tüm detayları göz önünde bulundurarak sizin için tüm sürecin planlanmasını hazırlar ve en ekonomik fiyatlandırma çalışmasını sunarak sizlere olanaklar sağlamaktayız.

Onayınızın alınması ile birlikte Online Nakliyat Evi tüm taşınacak eşyalarınızın hazırlanıp paketlenmesini, büyük mobilyalarınızın demontaj ve montaj işlemlerine, taşıma ve yerleştirme işlerini en başından sonuna kadar hızlı ve planlı bir şekilde gerçekleştirir.

 • Şehirler Arası Taşımacılık

Şehirler arası nakliyat deneyim ve uzmanlık isteyen bir taşımacılık alanıdır. Çanakkale Online Nakliyat Evi evden eve taşınacak eşyaların zarar görmeden nakliyesi için geniş araç filosu, uzman personeliyle ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla çalışmaktadır. İstediğiniz zamanda istediğiniz yere profesyonel ev-ofis taşımacılığı bizimle artık çok daha kolay.

Türkiye’nin 81 ilinde ki müşterilerimiz; sigortalı, garantili ve asansörlü Şehirler arası nakliyat ihtiyaçlarınızda bizi aramanız yeterlidir.

Online Nakliyat Evi firması olarak taşımacılık hizmetini evden eve nakliyat konusunda özel olarak hazırlanmış olan kapalı kasa araçlarımızla yapmaktadır. Bundan dolayı eşyalarını zorla hava koşullarında bile hiçbir zarar görmemektedir. Bunun dışında taşıma sırasında araç içinde kayıp ve  kırılmaları önlemek için de eşyalarınız aracımıza bağlanarak sabitlenmektedir.

Eşyalarınızın zarar görmemesi adına özel koruyucu ürünler ile sararak kırılmasını ya da zarar görmesini engellenmekteyiz. Mobilyalarınızdan, beyaz eşyalarınıza, elektronik cihazlarınızdan, kırılacak derecede hassas eşyalarınıza kadar hepsi özel baloncuklu kaplama malzemesi ile sarılarak nakliye edilmektedir. Şirketimiz Online Nakliyat Evi firması olarak araçlarımızın her biri firmamıza aittir. Özel nakliyatlarımızın içi mobilya kaplıdır ve eşyalarımız darbelere karşı korunur. Bunun yanında araçlarımız kapalı kasa olarak üretilmiştir. Bu sayede eşyalarınız hiç zarar görmeden rahatlıkla taşınır.

Büyük emekler vererek almış olduğunuz eşyaları gideceği adrese kadar sorunsuzca taşınması için Online Nakliyat Evi olarak elimizden gelen tüm çaba ve gayreti göstermekteyiz, hiçbir şüpheniz dahi olmasın.

 

 • Ambalaj ve Paketleme

 

Çanakkale Online Nakliyat Evi firması olarak her bir eşyanız kamyona yüklenmeden önce mutlaka paketlenir.

Değerli müşterilerimiz eşyayı ambalajlama ya da paketleme eşyaya verilen değerle/hassasiyetle doğru orantılıdır. Eşya depolama da profesyonellik, evden eve nakliyat ve eşya depolama da sağlıklı sonuçlar doğurur.

İnsanlar taşınırken en çok sıkıntı yaşadıkları durum eşyalarının zarar görmesidir. Özellikle kırılabilen, hassas eşyalar, cam ve ince malzemeden oluşan eşyalar, piyano, tablo gibi bir çok kategorideki eşyalar için hassasiyet çok önemlidir. Paketleme ve ambalajlama için ekipman tipleri vardır ve bunların nakliye firmasının yanında olması gerekir. Bizler de Çanakkale Online Nakliyat Evi olarak bu olanakları sağlamak adına buradayız.

Her eşyanın farklı paketleme yöntemleri vardır. Cam eşya, beyaz eşya, elektronik eşya, mutfak eşyası, kumaş elbiseler gibi bir çok eşyanın farklı paketleme yöntemi vardır. Paketleme üretim olduğu gibi eğer taşınarak depolanacaksa bir de istifleme taşıma yöntemleri devreye girmektedir.

Firmamız tarafından kırılabilecek malzemeler özenle paketlenmektedir. Cam malzemeler için özel kabarcıklı poşetler kullanmaktayız. Ayrıca olası kazalarda eşyalarınızın zarar görmemesi için, kamyon yerleşiminde kırılacak eşyaları özen gösterilmektedir.

Taşınan tüm eşyalara en iyi şekilde ambalaj yapmış olduğumuz gibi aynı zamanda gereken tedbirleri önceden alarak eşyanın büyüklüğüne göre özel olarak tasarlanan paketleme ve ambalaj malzemeleri ile paketlemekteyiz.

 • Eşya Depolama

Eşya depolama hizmeti almak için çok farklı nedenleriniz olabilir. Belki yeni taşınacağız eviniz hazır olana kadar eşyanızı bir depoya kaldırmanız gerekiyor veya eşyanız yeni evinize sığmıyordur. Gerekçeniz her ne ise Online Nakliyat Evi olarak biz buradayız.

Eşyalarınızın ister bir kısmını isterseniz tamamını hijyenik depolarımız da profesyonel ve sigortalı olarak eşya depolama hizmetini Çanakkale ’da sunmaktayız.

Depolarımız tamamen bize ait olup, temizlik, güvenlik ve profesyonellik ön planda tutulmuştur. Kıyafetlerinizden beyaz eşyalarınıza, elektronik eşyalardan kumaşlara kadar hangi eşyanın nasıl depolanması gerektiğininin bilincinde olarak sizlere olanak sağlamaktayız.

Talebiniz durumunda ekiplerimiz gelerek eşyalarınızı paketlemekte ve depolarımıza yerleştirmektedir. Tekrar eşyalarınızı almak istediğinizde üç gün önceden haber vermeniz durumunda geri getirerek yerlerine yerleştirilmektedir.

Eşya depolama ve evden eve nakliyat sektöründe deneyim ve tecrübelerimizle sizlere profesyonel taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Depolama ihtiyaçlarınızda Çanakkale Online Nakliyat Evi olarak eşyalarınız güvence altında korunmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Aramak İçin Tıkla